Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miert van ennyi fekete haju...

Miert van ennyi fekete haju lany fantom jelentes?

Figyelt kérdés
En most tudom hogy lehet a korbol van ez a globalis felelem de.... Eleg fura rengetegen jelentenek ilyesmirol. En jo magam is tapasztaltam ilyesmirol. Privibe beszelgethetunk errol azzal akit erdekli meg a tema. De szkeptikusoknak mondom hogy tul sok es tul pontos es tul lehetetlen jelentesek vannak. Szoval en nem azt mondom hogy kijon a filmbol a szellem de... Mindegy ti kapjatok erre magyarazatokat. A vicces megjegyzeseket is szivesem elfogadom

2014. júl. 8. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Bill és Joe megáll egy kocsma előtt, amelynek kerítésénél egy gyönyörű fekete paripa legel.

- Ugyan kié lehet ez a szép ló? - töpreng Bill.

- A kocsmárosé vagyok, uram - szólal meg a ló. - Ott van bennt a kocsmában.

- Te, izé... ez a ló beszél? - dadog ijedten Bill.

- Persze uram! - horkant a ló. - Sőt, tavaly én nyertem meg az Epsomi Derby-t.

Bill lelkendezve rohan be a kocsmároshoz:

- Uram, adja el nekem a lovát. Bármit megadok érte.

- Minek magának az a ló? - kérdi az egyik vendég.

- Hagyd csak! - legyint a kocsmáros. - Az a hazug dög biztosan neki is bemesélte, hogy tavaly ő nyerte meg az Epsom Derby-t.

2014. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok de.... Mi koze van ehez a szoveghez ????
2014. júl. 8. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:

nem sokat érteni a kérdésedből. Nekem is volt már fekete hajam még sem vagyok Samara.

Írj priviben

2014. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez egy iszonyat jó film fogás, mivel egy kislány ártatlan általában és ugye ha ők jutnak el odáig hogy "visszatérjenek" az valami borzalmas múltat ad nekik. a hosszú haj ami arcba lóg titokzatossá teszi őket, a fekete meg régóta a rossz és a gyász színe pluszban egy szőke haj ha vizes már nem olyan konkrét színű mint a fekete.

Az átok, a kör és hasonló halott kislányos horrorok azért lettek ilyen "izgik" akkor, mert az egész megjelenés félelmetes. Ha egy szőke felkontyolt hajú kislány lenne aki nem csak gyilkol hanem beszél is nem izgi, hanem unalmas lenne az egész.

2014. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!