Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek szellemek...

Szerintetek léteznek szellemek? Ti már beszéltetek velük? Ha igen, akkor hogyan? Ouija-táblával? Lehet olyat kapni Magyarországon?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 12:37
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én láttam már szellemet és nagyon megijedtem... A fotel be volt süppedve és nem ült rajta senko
2014. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ouija tábla csak humbug. Szerintem. Van, akiben megvan ez a képesség. Kisgyermekkorban mindenkineb. Ez az úgymond "harmadik szem" a hatodik érzék. Tobozmirigy, mely egy annyira de annyira apró valami, hogy szinte csak mikroszkoppal lehet látni. Ez az emberek 90%-ánál bezáródik. Nekem nagyon kicsit nyitva van, de azért mert a mamámnak is, unokatesómnak is. Szóval ez családi ágon öröklődött. Egyszer találkoztam komolyabban ilyennel, a többi csak pár pillanat volt. Ha nagyon akarnám, ki tudnám nyitni. De nekem nincs rá szükségem. Nem is szeretek róla beszélni. Ha meg kinyílik, akk kinyílik. Remélem nem. De beszélni még nem beszéltem szellemmel. Szellem. Lélek. Istenben hiszek, és a lelkekben, akik halál után vagy a Mennybe, vagy oda lefele kerülnek. Velük lehet kommunikálni. Már aki tud :)
2018. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ja bocsi, ez a tobozmirigy a homlokodban, az agyadnál, belül van. És a mamámnak félig, tehát ő nem csak látott, bár sokszor látott, ha jól tudom egyszer kommunikált. Unokatesóm médium. Ő nem is akarta hogy így legyen, mégis megnyílt. Ez nem annyira jó dolog először. Higgyétek el. Én is nagyon besz@artam az elsőnél.
2018. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!