Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ouija-táblához miért kell két...

Ouija-táblához miért kell két ember?

Figyelt kérdés
Miért nem elég egy?
2014. jan. 16. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem mert ha egy ember csinálja az olyan mintha saját akarata szerint "rakná össze" a betűket, számokat... de ha két ember csinálja azok ugyebár nem olvasnak egymás gondolatában vagy mi... lehet hogy hülyeséget írtam de nekem ez jutna eszembe először :)
2014. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt nem elég, amiért a szójátékokhoz, a dominóhoz, meg a sakkhoz sem. A többit te is kitalálod.
2014. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy körnek be kell záródnia mikor létrejön ilyen kapcsolat és egyedül kört nem tudsz alkotni.
2014. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi a f***szom az az ouija-tábla?
2014. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Utolsò: egy eszköz, amivel kapcsolatot lehet teremteni a szellemekkel.
2014. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
azonnal hagyd azt a táblát ,mert csak rosszat hozol magadra és a környezetedre AZONNAL ÁLLJ LE VELE!!!
2014. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a 6-os válaszolónak igaza van! Nagyon vigyázz, olyan dolgokat szabadíthatsz el, amelyek tönkre tehetik az egész életedet!!! Kerüld messzire! A barátom az elmegyógyon kötött ki, rá egy hétre meg elvesztette a szüleit egy balesetben. Sajnos már felkötötte magát :( Aki segédkezett neki benne, őt nem ismerem, de azóta se hallottam felőle. Szóval nem vicc, ne piszkáld a szellemvilágot!!!
2014. jan. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen, jönni fog az apokalipszis!!!!

Ráadásul a tábla egyik mellékhatása a szemrák! Nagyon csúnya betegség!

2014. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!