Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hol, illetve hogyan tudnám...

Hol, illetve hogyan tudnám megérteni, hogy mi és miért történik velem évek óta? Valami történet része vagyok egy párhuzamos "síkon".

Figyelt kérdés
Szeretném megérteni,h miért,mi végre. Van valami csoport,klub,bármi,ahol ezt "hozzáértőkkel" vagy hasonló sorsúakkal meg lehet beszélni?
2014. júl. 25. 08:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem tudnád kifejteni ezt a "valami történet része vagyok egy párhuzamos síkon" dolgot? Bővebben, légy szíves.
2014. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hát meglehetősen hosszú lenne ide bepötyögni,és volt h már megtettem valaki kérésére,és megköszönte szépen,ír róla könyvet. De ettől az én "problémám" nem oldódik meg.
2014. júl. 25. 10:58
 3/27 anonim ***** válasza:
Akár priviben is írhatod. Csak azért, mert lehet hogy hasonló sorsú vagyok, de nem értem a kérdésből és a leírásból hogy pontosan mire akarsz célozni..
2014. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Oké,hétvégén megírom,mert mint mondtam elég hosszú,és most dolgozom. Amúgy neked nincs már eleged a körülötted zajló megmagyarázhatatlan,ijesztő dolgokból?
2014. júl. 25. 11:32
 5/27 A kérdező kommentje:
Szívesen venném ha te is megírnád a története(i)det,ha lesz időd.
2014. júl. 25. 11:50
 6/27 anonim válasza:
kérdező lécci nekem is letudnád írni? Velem is nagyon furcsa dolgok történnek és egyszerűen már attól félek hogy megbolondulok://
2014. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Nem valami történet része vagy, egy másik életedből látsz részleteket, amit nem tudtál hova tenni eddig, gondolom.

Nekem is létezik egy másik énem, és még az ő síkjára is képes vagyok áttérni.

2014. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Napfonat ***** válasza:

Nocsak! Úgy látszik másokkal is történnek sorozatosan furcsa, megmagyarázhatatlan, néha félelmetes dolgok? Amelyek megnehezítik az életet?

Hú, azt hittem, csak velem.

2014. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hát,ez nem olyan jó ám. Már leszoktam róla,h elmeséljem,mert vagy el sem hiszik,vagy kimosolyognak,vagy azt hiszik h hülye vagyok. Aki meg elhiszi,az furán fog hozzám állni,mert más vagyok.
2014. júl. 25. 16:17
 10/27 A kérdező kommentje:
Jelenleg 41 éves vagyok,ebből 40 év óta tart. (amire emlékszem). Mivel "elmúlasztani" nem lehet,meg kéne próbálni megérteni.
2014. júl. 25. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!