Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit láthattam akkor?

Mit láthattam akkor?

Figyelt kérdés
Még tavaly egyik este Űrlényekről álmodtam.Álmomban nagyon megijedtem.Fölébredtem és kimentem a konyhába a pohár vízért ezután visszamentem az ágyamba.Közben apám is felkelt (ő is a konyhába ment ezért a konyhában még égett a villany ami bevilágított a szobámba)Ezután hallottam és láttam is , hogy valami besétál a szobámba.2 olyan vékony lába volt mint a kalapács nyele.Keze teljesen ugyanolyan.Feje nem volt.Igazából úgy nézett ki mint egy széles mellkasú fej nélküli ember nagyon vékony kezekkel és lábakkal.Színe világosbarna volt.Kb 10-15 másodpercig néztem majd a bicskám után nyúltam(ami mindig a párna alatt van) és mire sikerült kivennem az a valami eltűnt.Azóta sem láttam.
2014. aug. 5. 10:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Megértem ha valaki nem hisz nekem mert elég hihetetlen, de megtörtént.Szerintem csak képzelődtem, de ez csak egy tipp.
2014. aug. 5. 10:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még félálomban voltál és csak odaképzelted, velem is néha előfordul, amikor felkelek, kimegyek, visszajövök, és mintha mászkálnának itt, de közben nem, csak még akkor keltem és azért.
2014. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is ilyenen gondolkoztam.Mert apám a konyhában volt és gondolom észrevette volna.Kösz a választ!
2014. aug. 5. 11:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Na most nem trollkodásból, de tudod, hogy leírtad Spongyabob sötétben látható sziluettjének tökéletes képét? :D Egyébként ez az NREM fázis, ami átmenet az alvó és éber állapot között. Ilyenkor fokozott képzelőerő jellemzi az alanyt, nincs vész :)
2014. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Nekem sem hisz senki, én meg talán 6 éves lehettem mikor valódi csésze ajjat láttam az égbolton, sokáig rajzoltam még le.

Jut eszembe, nem minden az aminek látszik.

2014. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.a 4-es kommentelőtől kérdezném:Mi van Spongyabobbal? :D
2014. aug. 5. 14:35
 7/11 A kérdező kommentje:
Időm nincs arra, hogy hülyeségeket találjak ki és írogassak.
2014. aug. 5. 14:36
 8/11 botond01122 válasza:
Nem kéne ennyit Silent Hill-el játszani.
2014. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom mi az.
2014. aug. 7. 11:27
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg már több mint 5 éve nem játszok semmivel.
2014. aug. 7. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!