Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sammael kinek fedi fel az...

Sammael kinek fedi fel az erejét? És ha többször megtette, miért?

Figyelt kérdés
Mit jelent, ha magával Sammael-le találkoztam? Mit akar üzenni? Ő jó, vagy rossz, vagy maga a kimondatlan igazság hordozója? Mire akarja felhívni a figyelmem?

2014. aug. 5. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Istennek van Ereje, a bukott angyalok, démonok ténykednek,dolgoznak Energiákkal!

Sammael a bukott angyal(letaszított)


Egyik kommentelő ezt írta róla

’’ Samael arkangyalról nincsenek hosszas elbeszélések sem az Ó, sem az Újszövetségben. Samael eredendően gonosz, a halál angyalaként szokták emlegetni, vannak aki szerint Samael maga Lucifer, ami nem lenne meglepő, hiszen a Sátánt nem csak Luciferként ismerjük(Belzebub, Belial, Mephisto). Samaelt sokan tartják például a fényhozónak, latinul: lucis(fény) és fero(hozó) tedd csak össze a két szót ;)

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, a vallások egyértelműen gonosz lénynek tartják Samaelt, így könnyen bukott angyalként tarthatjuk számon ,,


A megosztottság pecsétje

Jelenleg Lucifer és az ő bukott angyalai a megosztottság mélyére vannak zárva, és közös félelmük és bizalmatlanságuk erősíti a pecsétet, amely megakadályozza, hogy visszatérjenek az Egységbe. Végül azonban, amikor véghezvittük, mi emberek a Földön választott feladatunkat, a megosztottság Egységgé alakítását, Lucifernek is fel kell emelkednie a Fénybe, hogy ismét a legfényesebb angyalként ülhessen Isten jobbján. Mert senki és semmi nincsen elválasztva az Egytől. A Felsőbb Valóságban minden az Egy része. Ezért a nem is olyan távoli jövőben fel kell adnunk a megosztottságtól való félelmünket, és szeretnünk kell mindent, hogy eggyé válhassunk az Egységben.

2014. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Én rossz vagyok és csak ugrattalak. Csak annyit akartam mondani, mikor találkoztunk, hogy a jövőben ne tedd ki ezt a kérdést ide!


Üdv: Sammael!

2014. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
mar csak azert is vettem a faradtsagot hajnalok hajnalan h bejelentkezzek, hogy ezt az utolso szenny kommentet leertekeljem xd pacsi Samael ..
2016. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!