Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen természetfeletti és...

Milyen természetfeletti és emberi kinézetű, vagy ilyen kinézetet is felvenni tudó lényekről tudtok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 23:01
 1/5 Napfonat ***** válasza:
Pl. a Khylkhor!
2014. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bogeyman, nálunk a Mumussal lehet azonosítani

[link]

Vagy ott van Herne, a Vadász

[link]

2014. aug. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Emberi kinézetűeket láthatsz a par lamentálás helyén. Alig egy-kettő akad, akit ki lehet szúrni. A többi remekül álcázza magát.
2014. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én egyszer láttam egy zsomokot! Nagyon félelmetes volt! Az erdőben mentünk a haverokkal zseblámpával este. Egyszer csak valami fehér szart láttunk mozogni a fák közt. Nagyon félelmetes volt, emberi alakja volt, hadd ne kelljen részletezni! (borsódzik a hátam még most is!) Halálra rémültünk, és futottunk, ahogy csak lehet!! Azóta hála istennek nem láttam zsomokot! --sóhaj--
2014. aug. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az lehet én voltam bocsi! Elaludtam az úton és áthajtott rajtam egy útfestő brigád. Rögtön haza akartam menni tusolni, de sajnos nem akartam égetni magam, így lerövidítettem az utat az erdőn keresztül. Ahol megijedtem pár zseblámpás 10 évestől......
2014. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!