Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Heló!? Mindig is kötődtem a...

Heló!? Mindig is kötődtem a természetfeletti dolgokhoz (Szellemek) De sose tudtam senkivel sem beszélni ezekről. Szóval ha neked van valamilyen tapasztalatod, amit szívesen megosztanál velem akkor annak nagyon örülnék.

Figyelt kérdés
Lám itt az egyik élményem. Kiskoromban kb olyan 5-6 éves lehettem, nővéremmel voltunk egy szobában. Egyik este, nem tudom hány órakor de, biztos éjfél után furcsa dolgot tapasztaltam. L alakban volt az ágyunk, és ha én jobbra fordultam mindig láttam a nővérem lábát, még aznap is. Arra ébredtem hogy a nevemet mondják, ki nyitottam a szemem és a nővérem volt felettem. Vagyis csak annak látszott mintha ő lett volna. De éreztem hogy ez valami más, kb 7 mp volt nyitva a szemem, megijedtem és a fejemre húztam a paplant. De furdalt a kíváncsiság ezért lehúztam magamról. Már csak annyit láttam hogy egyenesen a falba száll. Persze másnap senki sem hitt nekem, azt mondták hogy álmodtam biztos. De én tudom mit láttam, és 14 éves fejjel is emlékszem pontosan a történtekre. Sose találtam hasonló esetet. De merem remélni hogy másokkal is történt hasonló.

2014. júl. 21. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt mos kindenki hulyenek fog nezni teged es a valaszolokat is!

Engen nem.erdekel a szellemes dolgok?de velem is tortent tavaly nyaron.mm.

Kislanyom majdnem 3eves volt es a mamanàl voltunk( anyukamnal)a kislany.minden este felsirt es fel... mindig mutatat a szekrenyre.. de mi semmit sem lattunk csak meg volt rėmülve!!ez kb 2 hetig minden egyes ejszaka 3 orakor fölėbredt es ezt müvelte!! legutolso volt a legdurvabb akkor màr meg nyugtatni sem tudtam csak sirt azt kiabàlta le akkarom törülni törülni de mondom mit... allandan azt mondta a fiut... es megmutata hol van a fiu,a plafonra mutatot,de igaza volt...ott volt.kirajzolodva egy nagyon csunnya szarvai voltak...:demon volt) es masnap lemostuk...mi pedig haza mentunk !!

2014. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

(1.kérdezőnek)

Igen lehetséges hogy a lányod látott valamit. Mondjuk azt kétlem hogy démon lett volna, a démonnak nincsenek szarvacskái. Nekem néha a cicám néz furán egy pontra, volt hogy fél órán át ült és nézett a sarokba. Pedig az én cicám eléggé hiperaktív. Tudni illik azt is hogy olyan 4-5 éves korig láthatják a gyermekek ezeket a dolgokat. Lehet hogy az a szekrény magával hozott valamit az előző tulajdonostól, vagy a készítőtől. Feltéve ha ezek lehetségesek. De Egyébként a gyermekek, egy kisebb nagyobb bogárra is mutogathatnak, mert nem tudják hogy mi az. De a kirajzolódás érdekes..

2014. júl. 22. 00:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz...van nekem is történetem..
2014. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kiskoromban mindig egy "lányt" láttam az ágyamnál fekete volt és fülig érő haja és egy hajcsat is volt a hajában.A dédi papám 2005-ben halt meg,az unokatesóméknál voltunk úgy 9-10 éves lehetem aludtunk és neki olyan a szobája hogy két ablak van ami a folyósóra néz és egy ablakos ajtó amint ilyen "szemcsés" ablak van és én felébredtem(reggel volt:D) és még heverésztem az ágyba amikor láttok egy alakot ami lassan elsétál az ajtó előtt(szemcsés ablak van rajta) de a másik ablakon(a normálisan:D) már nem látszodot ugy megilyedtem O_O van egy csomó szellemes(IGAZ!!!) Történetem ha akarod leírom privibe:D 14/L
2014. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!