Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek szellemek?

Szerintetek léteznek szellemek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 18:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%
Azért hogy beleolvadj aa környezetedbe légy hállás azért hogy esténként kenyérrel lakhas jól és ne irigykedj arra aki hússal teszi uugyenezt mert van akitől még ezt is elvették én úgy gondolom a vallások egykor arra épültek hogy Az elmúlásra a teljes megsemmisülésre ne gondolj de ma már inkább arra hogy elfogad azt amit kapsz hát ez nem a legfényesebb elgondolás és rossz is belegondolni de szerintem ez az igazság...őszintén milyen isten teremtene ilyen világot? ahhol gyerekek felnőtek halnak kínhhalált stb
2014. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Hát érdekes kérdés, ezért adok egy érdekes választ:

Szellemeknek is nevezhetjük az elhunyt emberek eltávozott lelkeit. Van az a bizonyos 20g amit tudósok bebizonyítottak hogy mikor elhuny egy ember 20g-mal könnyebb lesz, ugyanis eltávozik belőle a lelke. Ilyenkor álítólag ellátogat Istenhez a lélek és választhat: Vagy fennmarad a mennyben, vagy új életet kezd, vagy szellemként még lenn marad a földön. Ha az utóbbit választják akkor valószínűleg még életükben elkellett volna intézniük valamit és lemennek befejezni. Í(Valakik viszont sose találnak rá a módjára hogy hogy térjenek fel ismét a mennybe és az ilyenekből lesznek a kísétők, azaz a rossz lelkekből) Ilyenkor jönnek a kísérteties dolgok: tárgyak megmozdulása, halott szeretteinkkel álmodás, ismeretlen telefonszám, furcsa hangok. Pl. egy eset: Az édesannya meghalt egy kisfiúnak és az annya fel akarta nevelni ezért fölötte repkedett mindig ---> a fiú érezte a túlvilági "érintéseket". Érezte mintha sose lenne egyedül, mintha mindig figyelnék ---> nem bírta és öngyílkos lett. És nem csak egy ilyen eset volt hanem rengeteg. Szerintem igen is léteznek "szellemek", csak épp nem olyanok mint gondoljuk őket. Én ebben hiszek és ebben látok logikát, ha valaki nem ért egyet az nem az én gondom. :) Ha érdekel és te is látsz benne logikát még mondok mást is de így is hosszúra sikeredett a válasz. Ugyanis engem ez a téma mindig is nagyon érdekelt és már rengeteg összekapcsolható szálat olvastam róla. :)

2014. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
szelemek léteznek kiskoromban 2 alkalommal látam is
2014. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Valaki hisz benne valaki nem. De most komolyan ha valaki nem hisz benne,honnan tudja bizonyítani hogy esetleg tényleg nem. Az emberek csak abban képesek hinni amit saját szemükkel látnak. Honnan lehetne tudni hogy léteznek e? Lehet hogy igen lehet hogy de. És igen szellemek biztosan léteznek. Meghalt emberek energiái,akik valamilyen okból kifolyólag a Földön ragadtak.
2015. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!