Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Saját tapasztalatok, események...

Saját tapasztalatok, események? Találkozás démonnal, megidézések, szeánszok, furcsa események?

Figyelt kérdés

Vetettek már részt szellem/démon idézésben? Hogy volt?

Láttatok már hasonló jelenséget? Mi tortent?

Vagy ha bármilyen más, de hasonló kategóriájú esemény tortent veletek, azt is nyugodtan leírhatjátok.

Aki nem szeretné megosztani másokkal is, az írjon privátba.

Köszönöm



2014. aug. 19. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

pár napja valami fekete számomra ismeretlen élőlény volt a diófánkon a ház előtt 1 méteresre becsültem, tudott siklani

a levegőben és a szeme úgy világított mint egy macskának a kérdésem sajnos törölték nem tudom miért még mindig nem tudom mi volt :/

2014. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez vicc vagy komoly? Sajnos nemtudom eldönteni...
2014. aug. 19. 17:15
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
ez komoly, nagyon is komoly.
2014. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor hogy történt?
2014. aug. 19. 17:51
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Éjfél körül hallom valami motoszkál kint a diófán, kinéztem

mert arra gondoltam megint egy macska akar bejönni

(múltkor már megtörtént hogy bejött egy macska ami meg volt rémülve mert egy kutya kergette fel a fára onnan meg beugrott a teraszról össze vissza rohangált és nem tudtuk kivinni csak amikor kicsit lenyugodott) ezután láttam hogy egy fekete valami van az ágon a levelek között és mereven befelé néz macskára gondoltam és egy határozott "SICC"

szóval megpróbáltam elkergetni ez csak a második "SICC"-re

sikerült, ekkor olyan dolgot tett amire nem számítottam

levetette magát és elkezdett siklani a levegőben a végtagjai laposnak tűntek és a farka is hasonló volt

az egész teste a koromnál is feketébb volt csak a szeme verte vissza a fényt mint a macskák szeme ha nem veszem észre a szemét akkor valószínű egyáltalán nem tudtam volna arról hogy ott van (talán jobb is lett volna) amikor láttam hogy siklik a levegőben halálra rémültem majdnem szívrohamot kaptam l kellet feküdnöm az ágyra több mint fél óra volt mire észhez tértem valamennyire rögtön utánna néztem interneten de nem találtam hozzá hasonló állatot

ezért már inkább természet felettinek tartoma közelben van a tisza menti erdő valószínűnek tartom hogy onnan tévedt ide

2014. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%
30 napig evés és ivás nélkül folyamatosan beszéltem egy szúval egy nagyon öreg tölgyfa alatt.
2014. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Megtanítottam furulyázni a sípcsontomon és cserébe meghívott teára.
2014. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
Nekem volt ilyen bőven, de nem írom le itt.
2014. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látom az ilyen kérdésnél megjelenik a mi kis Luciferünk is. :)
2014. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem lehet hogy bagoly volt?

...vagy molyember...

2014. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!