Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha a démonok rossz lények,...

Ha a démonok rossz lények, akkor miért engedelmeskednek a démonűző szertartás során?

Figyelt kérdés
Ezek a lények ugye, önként keresnek maguknak valakiket, embereket, akiket megszállhatnak. De valahogy sosem hallottam vagy olvastam olyanról, hogy miért hallgatnak a démonűző emberre akkor, amikor ki akarják őket űzni, eltávolítani a megszállt személyből. Hát nem tudom, lehet, hogy vannak olyan esetek, amikor a szertartás eredménytelen marad, és az adott lény nem távozik el. De persze, ha ilyen jó hatékonysággal működik ez az egész, akkor így rendben van, csak nekem éppen ez benne a furcsa, hogy mitől válnak ezek a lények ilyen engedelmessé, amikor ki akarják őket űzni.
2014. aug. 20. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

mer nincsenek ilyen lények. Pszichológiai problémák vannak.


https://www.youtube.com/watch?v=YIHHXwjNiIQ

2014. aug. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
HA lennének ilyen lények, rájuk is vonatkoznavonatkozik "az erősebb kutya" elv.
2014. aug. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert Jézus Krisztus nevében az Atya Isten erejével űzik ki a démonokat. Jézus legyőzte a Sátánt keresztjével és feltámadásával. Vagyis aki hittel, Jézus Krisztus nevében parancsol az ördögöknek, annak kénytelenek engedelmeskedni.
2014. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem engedelmességből mennek.Hanem a szertartás által Isten ereje űzi őket el.
2014. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor azt nem értem, hogy miért nem parancsolja meg egy ilyen ördögűzés alkalmával az illető a démonnak, hogy soha többet ne szálljon meg embert? kitiltani őket az emberből. megparancsolni neki, hogy húzzon vissza a pokolba, és maradjon is ott.
2014. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsónak ha úgy lenne túl egyszerű lenne és unalmas a világ
2014. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert hiszel a mesének és hiszed, hogy amit teszel, az sikerülni fog...
2014. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
elfelejtettem leírni, hogy akik nem hisznek ebben, vagy legalább nem adják meg az esélyét annak, hogy léteznek ilyesféle lények, azok ne írjanak. A kérdésem nem arról szól, hogy léteznek-e vagy nem.
2014. aug. 20. 22:28
 9/9 anonim válasza:
Mert isten teremtette a Poklot is. szal még a sátának is tud parancsolni. Ha egy démonak isten igéjét mondják az elegendő okk hogy Muszály engedelmeskednie
2015. okt. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!