Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nyári házunkban van egy...

Nyári házunkban van egy szoba, amiben nagyon rossz energiák vannak a többivel ellentétben. Hogy űzzem el a szellemeket démonokat?

Figyelt kérdés
(kérlek normális válaszokat, nagyon fontos )

2014. jún. 26. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Fennhangon kell mondani: Lidérc! Nyomás!
2014. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Reggel 6 orakor fel kell allni egy hokedlira (pizsamaba) es hangosan kialtani:


Tavozz tolem santan!

2014. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A lidérc a mocsárban van, nem a házban. A házakban szellemek vagy kísértetek szoktak megjelenni. Ha nem láttál emberi alakhoz hasonlót, az még nem jelenti azt, hogy nem is létezik. Lehet csupán egy visszamaradt negatív energia is, ami olyankor szokott leginkább előfordulni, ha abban a házban vagy szobában erőszakos halált halt valaki, esetleg olyankor is, ha öngyilkos lett.

Most ez így elég zavarosra sikerült, talán tudnék segíteni, ha leírnád pontosan mit tapasztaltál.

A legfontosabb egyelőre az, hogy semmilyen módon ne zavard a szellemet, míg meg nem tudod, hogy ki ő, és mit akar. Valszeg olyan problémával küzd, amit életében nem tudott megoldani,vagy van valami, ami phüüü, nem tudom, sok minden lehet, ebből, hogy "rossz energiák vannak" ezerféle oka lehet.

Holnap reggel 7-kor visszanézek ide, írd le mielőbb részletesen mit tapasztaltál, és hogy, és mikor kerültél oda abba a házba (vettétek, örököltétek és mikor?; mióta vannak ezek a rossz energiák, tudsz-e róla, hogy valaki meghalt ott?)

Privát is írhatsz, de talán jobb lenne nyilvánosan, hátha mások is tudnak segíteni... de rád bízom.

2014. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi, hogy írtál. Annyi az egész, hogy a ház kívülről is belülről is jól néz ki, minden szoba barátságos, csak az az egy egy kicsit furcsa, pedig ugyan az a bútor, ugyan az a szín ugyan a fekvése stb. 3 éve van meg a ház kb, nem örököltük. Jelenségek:

-Fura zörejek ( mellette lévő szobában szoktunk aludni unokatesómmal)

- Reggelre egy-két tárgy a földön (tükör, maci stb.)

-Nagyon rossz közérzet,hidegrázás, rosszullét, légzési nehézség, ha belépsz a szobába.

-Minden nyílászáró jól szigetel,és ha belépsz néha esténként érzel egy hűvös fuvallatot.

2014. jún. 28. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg kéne tudni, hogy mit akarnak, de ami sokkal fontosabb kit akarnak!!!!!!! Szerintem a szent tárgyak elhelyezését hanyagolni kellene. Mivel félnek tőle, csak dühösek lesznek. Oda kéne egymásra figyelni. Ha megszállni akarnak valamelyikőtöket, azt megtudjátok.
2014. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 3. vagyok újra.


Ha igaz, amit írtál, akkor nem a házzal van a baj. Talán még nem is a szobával, hanem "csak" 2 lehetőség maradt:


1. hulla van a földben, épp a szoba alatt, vagy

2. van a szobában egy tárgy, ami olyan valakinek volt a tulajdonában, aki már meghalt, és aki ezt a tárgyat nagy becsben tartotta, és/vagy sokáig birtokolta.

Lehet ez nagy tárgy, mint egy bútor, vagy kicsi, mint egy ékszerdoboz, de mindenképpen régi. Lehet tükör is, vagy kép a falon, amit a szellem akarhat.

Legjobb, ha megszabadulsz minden antik cucctól, ami a szobában van, de ez csak egy tanács.

Ne a szeretteidnek ajándékozd el, ha egy mód van rá, inkább az ellenségeidnek.


Vagy, ha rá tudsz jönni melyik az a tárgy, és ki a halott szellem, akkor fogod a tárgyat és elásod a halott sírja feletti földbe.

Ettől el kell múlnia a negativitásnak, ha mégsem szűnik meg, akkor el kellene menned valamelyik halottlátóhoz.

Remélem segítettem.

2014. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincsenek szomszédok, akik meg tudnák mondani ki lakott ott előttetek?

Mert még nem tudni vettétek-e, vagy ti építettétek. De még ha ti építettétek is lakhatott ott valaki esetleg az ő háza lebontódott a tietek miatt, és ezért foglalta el azt a szobát.

Arra utalok, hogy nem annyira az épület maga fontos, hanem a föld is továbbíthat ilyen energiát.


(Ha erre a problémára gondolok mindig egy sovány, nagyorrú öregasszony képe ugrik be, aki egyedül él és beteges... de nem tudom, hogy ez csak a fantáziám, vagy valódi megérzés - nem hülyülök, tényleg így van.)

A halottlátót azért javasoltam, mert ha elmegy hozzátok, ő rá tudná venni a távozásra.

(Kérlek, válaszolj erre nekem, mert jobban izgat a dolog, mint azt az ember elvárná egy idegentől.)


3.as vagyok

2014. júl. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valoban erdekes
2014. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy ismerősömnek a nyaralojaban nekem is ilyen érzésem volt. Az egyik szobában, pontosan tudom,hogy melyik kanapén volt valaki vagy valami, amit nem láttam, de tudtam,hogy ott van, és nagyon rossz érzés volt. Határozottan tudtam, hogy figyel. Nem is maradtunk, csak 1 éjszakát.
2014. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!