Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki idézett már démont?

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 19:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Elmegyógyintézetben több esélyed van.
2014. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%
Biztos van, sok a hülye ember.
2014. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Palik Laci '97-ben!!! Pár perccel később meg is jelent neki Damon Hill
2014. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
58%
Én csak Petőfit idéztem.
2014. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
15%
A pörköltöm. Ő maga.
2014. aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%

Előző válaszolók:

Ti annyira rosszindulatú,buta emberek vagytok,hogy az hihetetlen..Miért vagytok egyáltalán regisztrálva ide,hm? Azért regisztráltatok,hogy trollkodjatok?! Ha nem tudtok normális választ adni,akkor inkább ne írjatok semmit,mert ez csak titeket minősít,ráadásul eléggé szánalmas is..#2-es:Miért lenne hülye az,aki démont idéz? Miért? Azért mert te nem értessz hozzá,és tudatlanul pofázol?

Válaszolva a kérdésedre,kedves Kérdző:

Én nem,viszont egyik közeli barátom idézett már.Nem tudom,hogy mi szándékod volt azzal,hogy feltetted a kérdést,de azért elmondhatom,hogy ez nem vicc.Ez nem játék.Ez egy igenis komoly dolog.Nagyon óvatosnak kell lenni,és nem utolsósorban tisztelettudónak is egy ilyen lénnyel.Ha gondolod írj privátba,ott mondok többet,ha kíváncsi vagy:)

2014. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
Aha! Szóval az a hülye, aki nem hisz el olyan dolgokat, qmik nincsenek bizonyítva, sőtt, még hiteles leírás sincs róla. Ezek szerint az az okos ember, aki elhisz mindent amit mondanak. Ennek logikailag semmi értelme, de te ezt mondtad, ezért elhiszem, mert nem akarok butának tűnni.
2014. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem a barátod nagyot kamuzott:/

Adj bizonyítékot,mert belőled is kilehet nézni bármit..

2014. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%
Ez a lényege! Egy ezotérikus baromságra sem tudnak bizonyítékot.
2014. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%

Kedves 6-os!

Én nem illettelek téged semmilyen rosszindulatú szavakkal, te viszont azt hiszem kimerítetted a sértegetés, hülyének nézés fogalmát. Na ez meg téged minősít.

Én egy értelmetlen kérdésre adtam értelmetlen választ. Te viszont elkezdtél személyeskedni, mocskolódni.

2014. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!