Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerződéskötésnél bármit...

Szerződéskötésnél bármit lehet kívánni? (lent)

Figyelt kérdés
Mikor egy démonnal kötünk szerződést az ég adta világon bármit lehet kívánni?

2014. jún. 6. 17:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
Elméletileg (ha van ilyen) akkor nem, hiszen a démonok nem mindenhatóak. Tehát nem kívánhatod hogy te legyél az istenkirály.
2014. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nyilván azt sem lehet "kívánni", hogy a "tartozásod"-at semmisnek tekintsék, hisz abban mi a démonnak az üzlet?
2014. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez így érthető.de mondjuk pl az időben vissza lehet menni?vagy mondjuk egy fogyatékos embert értelmes lényé,esetleg királynő legyen?(ezeket csak most találtam ki egyik sem áll szándékomban)
2014. jún. 6. 18:11
 4/12 anonim válasza:
Végeredményben lehet, hogy mindkettő megoldható lenne, viszont ezeknek komoly áraik vannak. Lehet, hogy királynő lesz az adott illető, de mondjuk élhet így 1 évet, aztán az idők végezetéig a pokolban lesz.
2014. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Az időben nem lehet visszamenni, komoly következményei lennének. Sokan meghalnának, vagy megszűnnének létezni.

Egyébként sem lehet szerződést kötni nem létező dolgokkal.

2014. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Hát kívánni éppenséggel lehet akármit csak nem valoszinű, hogy teljesülni fog, de most hanyagoljuk a témát gyerekek lazítsunk egy jót íme egy pöpec kis zeneszám. : [link] Ha túl vagy azon nézd meg ezt is. : [link] Na jobban vagy már?
2014. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ha tudnád hogy mivel akarsz szórakozni, mert gondolom csak az lenne az értékítéleted szempontjából, akkor sosem csinálnál ilyet.

nagyon sokmindent eltudsz így érni, de azt amire egy démonnak is képessége van, de ez az egész ceremónia egy bonyolult mágikus gyakorlat, nehogy azt hidd hogy te most ezt eldöntöd és akkor már megy is??

MERT NEM!

de ha nekem nem hiszel, próbáld ki, semmit sem fogsz tapasztalni az égadta világon.

ahhoz hogy te egy idéző ceremóniát bemutass, és utána necromantikus rituálét mutass be, az esély szinte a 0 val egyenlő.

szóval esetedben semmi sem lesz.

2014. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
7.-nek.. ember, ugye tisztában vagy vele hogy nemléteznek olyan emberek akik démonokkal szövetségre léptek, mivel ez az egész KITALÁCIÓ, MONDÁK, RÉGI GYEREKRÉMISZTGETŐS TÖRTÉNETEK. Látom sok volt neked a Diablo 3. OMG! És úgy ír róla mintha ez létező dolog lenne..áhh, ezt nemhiszem el.
2014. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

figyelj popsi szonda, bemásolom az írásom, pont egy másik kérdéshez írtam, azért én ezt a témát tanulmányzom több évtizede, akkor te még nem is voltál, mikor már ezt tanultam, és ezzel foglalkoztam, úgy hogy piciny szádat ne használd olyan dolgok hírdetésére, amikről szinte semmit sem tudsz.

nem azt mondom hogy ezt bárki megtapasztalhatja, de ha mozogsz olyan emberek között, akik ebben jártasak, akkor meg miről beszélsz?

hm?

menjél a divat rovatba, és ott picsogjál, az neked való!

mindjárt linkelem az írásom is!

2014. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

jó olvasgatást hozzá!

bár kétlem, hogy bármit is értenél belőle, de ez így van rendjén!


valóságalapja sok van, ismerek ilyen embert akinek volt ilyen élménye.

megkapta amit kért, de cserébe jött más is, amit nem kért.

ne szórakozz ilyennel, mert erre mondják, az ördög a részletekben rejlik!

amúgy ahogy ezt párszor itt leírtam, azért nem hiszik ezt el sokan, mert ez nem úgy működik, hogy te azt mondod, eladod a lelked, és már ott is van a kívánságod tárgya.

ezt bárki kirpóbálhatja, semmi sem fog történni.

ahhoz hogy te képben legyél, mit is akarsz csinálni a különféle idéző mágiákkal kéne tisztában lenni(necromantica, nigromantica, teurgia), ezek mind az idéző mágiák közé sorolhatók, van még pár fajtája, ami inkább a gondolatsík materializációjával egyezik meg, főleg a kabbala okkultista részének egyik ága használta, kizárólag fekete mágiára.

olyan dolgok ezek hogy te infót ezzel kapcsolatban keveset fogsz találni, aki meg ismer sok dolgot, az csak irányvonalat ad neked, de nem fog segíteni, mert ez a tudás, akinek birtokában van, nagyon sokmindenre felhasználható(ugye ezt a lelked milyensége határozza meg).

szóval ha mindezekkel tisztában vagy, akkor tudnod kell mi az a mágikus rituálé, és mi egy ceremónia levezetésének a különféle szabályai attól függően hogy te milyen rituálét akarsz bemutatni.

ha ezek is megvannak, akkor eldöntheted, hogy melyik idéző mágia fajtánál maradsz, és azt tanulmányozva kiválasztod azt a részt amit megszeretnél valósítani.

ha ez megvan, és egyéb csillagászati, napszak, és hold/bolygóegyüttállás is megfelel, bemutathatsz egy rituálét, a ceremonális mágia irányelvei szerint.

itt nem hibázhatsz, mert ha erre az útra ráléptél, már általában nincs visszaút, és ha hibázol, az jelenlegi megtestesülésed kárára zajlik .

ha ez is megvolt, és sikerült a materializáció akkor megteheted a felajánlást annak , akit hívtál.

DE!

utána van ennek egy levezető ceremóniája is, amit el kell végezni.

a legnehezebbet nem is írtam, ált ősrégi nyelven vannak ezek a rituálék, és a szövegben sem lehet hibázni,hiszen, akkor mást fog jelenteni, és nem lesz semmi.

ha ez a tudás amit feljebb kicsit kifejtetem, birtokodba kerül, úgy 10 év alatt, akkor csinálhatsz egy kívánság varázslatot, de másképp nem.

ezért szoktam röhögni, mikor a sok nem normális női magazinban írnak egy fél oldalas cikket, hogy gyújts meg ilyen meg olyan gyertyát, írj egy papírra valamit, égesd el és már teljesül is, de csak akkor ha nagyon akarod, ha nem teljesült, akkor nem akartad.

EZ BAROMSÁG!

ha egy időző mágia rituálét bemutatsz és pontról pontra úgy csinálod ahogy kell, akkor ha valamit kívánsz azt MEGKAPOD!

de csak azt, semmi mást, de kapsz ált a sors által nehezéket is,mert amit életpálya könnyítésnek kértél, az nem harmonizál az univerzum egységével, magyarul itt feléd billent el a mérleg, így a sors kompenzál, és elvesz annyit, amit kaptál, csak máshonnan, hogy pont nullán legyél.

kihagytam egy csomó dolgot direkt, az írásomból, hogy még ha is akadsz pár olyan könyvre a témában, nehogy tudj ilyen dolgot csinálni, mert akkor írásommal megsértettem volna a szabad akaratod, és a választás szabadságát, hiszen erősen befolyásoltalak volna.

így csak irányvonalat adtam, amin elindulhatsz, de előre mondom, ha eltökélt vagy, hogy mindenre rágyere több év kell hozzá, or napi szinte ezzel kéne foglalkoznod.

megérné??

ezt csak te tudhatod!

és ahogy kezdtem, ismerek egy embert, aki mindezt tudta, ismerte használta, megkapta amit kért, de amit a sors adott kiegyenlítésként, azt örök életére bánta!

A MENNYEI ATYÁNK ÁLDÁSA LEGYEN VELED!

2014. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!