Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy szellem van...

Lehetséges, hogy szellem van a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Tegnap este 9 körül egyedül voltam fenn a legfelső emelet egyik szárnyában, és az épületszárny másik végéből egyértelműen hallottam, hogy valaki valamit ott matat! Sőt, azt hittem, a felettesem jött fel! De nem, egyedül voltam az egész emeleten. Aztán a földszinten láttam a főnököt, és mondtam neki ezt a dolgot, és nem hülyézett le, meg nem mondta, hogy hazudok, kérdezte, hol, hogy, stb. És utána elmondta, hogy az egyik kolléganőnk (aki már 2 hónapja nincs nálunk) szintén hallott ugyanazon az emeleten valami motoszkahangokat, sőt, a cég egy másik épületében is voltak furcsaságok, az egyiknek konkrétan ez a főnök volt tanúja... Mit gondoltok, mi lehetett ez?

2014. szept. 12. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
A munkaszellem.
2014. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a fönököd inkabb betörökre gyanakodott, mint szellemekre. A motoszkalasnak millio oka lehet. Lehet egereitek vannak. :)

Egyedül lenni egy nagy epületben baromira ijesztö tud lenni, en is igy dolgozok most, parszor mar volt rossz erzesem ( nalunk neha olyan hangok vannak, mintha a lift menne, de nem.

Plane mikor rad sötetedik, brrrr... De valoszinüleg van mindenre racionalis magyarazat, ne felj!

2014. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szellemet mondott a főnök is, azt mondta, hogy őmellette vmi elsuhant.
2014. szept. 12. 15:28
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Barmi is volt, nem szellem. Szellemek nincsenek. Lehetett akar beszabadult macska, madar, kb. barmi.


Tragikus egyebkent, hogy dolgozo emberek (ergo nem tizeneves, vampirregenyeken 'nevelkedett' gyerekek) szellemekben, kisertetekben, kozepkori okkultista babonakban hisznek teljes atelessel... Hova jartak az ilyenek iskolaba, milyen konyveket olvastak ha egyaltalan...

2014. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Persze bejön a macska a 15.-re. (külföldön élek)

Az, hogy valaki nem hisz semmiben, az egyéni dolog, inkább olyanok írjanak, akiknek van némi fogalmuk az ilyesmiről.

2014. szept. 12. 15:49
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

"Persze bejön a macska a 15.-re."


Értem. A macskában nem hiszel, de a szellemben igen. Utóbbi tehát valószínűbb szerinted.


Na és mi van, ha egy szellemmacska volt?

2014. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Minek írogatnak ide olyan emberek akiknek semmi köze az ezoterikához? Gondolom teljesen elég nekik az anyagi világ...kis egyszerű lényecskék vagytok

Ha még "vakok" vagytok és nem vagytok olyan szellemi szinten, hogy tudjátok több is van a világban mint amit a szem lát, nem kell okoskodni feleslegesen és hülyének nézni a másikat

2014. szept. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
ha egy démonokat is látsz fotózd le nekem mert érdekelne :D
2014. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A macska az olyan, hogy átjut a recepción, felmegy a lifttel a 15.-re (leüti a 15-t), és ott meg elszórakozik anélkül, hogy bárki is észrevenné...
2014. szept. 12. 23:27
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

"A macska az olyan, hogy átjut a recepción, felmegy a lifttel a 15.-re (leüti a 15-t), és ott meg elszórakozik anélkül, hogy bárki is észrevenné..."


A szellem az meg pláne. Az gyorsabban bemászik, mint a macska. Meg a szellem az gyakoribb is.


Sőt, van neki saját belépőkártyája a cégnél, szellemkedvezménnyel kapta. Addig szellemeskedett a recepcióssal, míg kiutalták neki.

Minden ezoterikus lénynek van ilyen univerzális beléptetőkártyája a legtöbb nemzetközi céghez, ide értve az egyszarvúakat, vámpírokat, törpöket, Eric Cartmant, a Patás Ördögöt, a Réztökű Baglyot meg Voldemortot.


Chuck Norrisnak nincs, mert ő belép a falon keresztül, ha be akar menni.


A szellemnek még lifteznie sem kell, mert ő egyszerűen maga alá szellemt egy nagyot, és lökhajtással felmegy az emeletre.


"Gondolom teljesen elég nekik az anyagi világ...kis egyszerű lényecskék vagytok"


Belátom, hogy igazad van.

Milyen ostoba voltam, hogy hosszú éveket pazaroltam el az életemből, hogy megtanuljak egy csomó természettudományt! Fáradságos munkával szereztem pár diplomát, fizika- és matekkönyvek fölött görnyedtem, és most kell megtudnom, hogy rosszul tettem, mert a világ működésének fáradságos megismerése helyett egyszerűen csak el kellett volna hinnem minden kitalált sületlenséget. Ó, milyen kár, hogy eddig ilyen vak voltam, és csak azt hittem el, ami létezik - most majd inkább elhiszek mindent! Tán még nem késő rálépnem a helyes útra!


Tán kinyílhatnak még vaksi szemeim, és végre láthatom azt is, ami ott sincs! Ó, be jó lesz az!


Végre hívő lehetek, mint szegény Bajor Imre, aki nem hitt a csúnya, rossz orvostudományban, bezzeg okosan hitt az ezoterikus kuruzslóban, aki sikeresen bele is kezelgette a halálba.

2014. szept. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!