Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Anglia és Magyarország melyik...

Anglia és Magyarország melyik területi/ települései a legismertebbek szellemtörténetekről, paranormális tevékenységekről, legendákról esetleg boszorkányüldözésről?

Figyelt kérdés

Érdekelnének. Lehetőleg olyanok válaszát várnám, akik tudják mi a kül. Anglia és Nagy-Britannia között:)

értelmes válaszért jár a zöld ujj.



2014. szept. 6. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

A temetők!

és nem kell olyan nagy dobra verni hogy te tudod mi anglia és nagy britannia között a különbség!

psssszt!

tartsd meg magadnak.

ha meg érdekes dolgokra vágysz , este egyedül irány a temető!

tuti nem leszel ott sokáig!

és még angliáig sem kell utaznod érte!

2014. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem csoda h 48% az értékelésed:P

és nem nagy dobra akartam verni, csak azért nem mind1 h a történet Walesben játszódik v Angliában!

temető?! micsoda klisé!

2014. szept. 6. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem Anglia egy az egyben ilyen hely figyelembe véve a történelmét :D Én amióta itt élek mindig agyalok ezen, hogy itt egyébként bármikor összeakadhatok valami kísértettel :D


De leginkább a katakombákra, kastélyokra és temetőkre jellemző gondolom.

2014. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
55%
Tower. Ott kísért elég sok mindenki...:)
2014. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!