Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez most poltergeist, démon...

Ez most poltergeist, démon vagy inkább szellem?

Figyelt kérdés

Először is ez a kérdés komoly és nem kérek lekezelő hozzászólásokat!

Ezek a dolgok körülbelül pár éve kezdődtek, de élesebben egy éve. Az alábbiakat nem csak én tapasztaltam, de a jelenségek központjában inkább én állok:

A testvérem nem nagyon mer nálunk aludni. Nagyon sokszor számolnak be a többiek is arról, hogy hangokat hallanak és egy nőt látnak a konyhában. Én is hallok hangokat, és úgy érzem, mintha valaki figyelne.

Pár hónappal ezelőtt arra keltem, hogy kopogásokat hallok. Éreztem, valaki áll az ablaknál, de nem mertem odanézni. A kopogás a mennyezetet, falat, padlót, bútorokat is érintette. Nagyon sokszor kaparászásokat is lehet hallani. Mostanában jellemzőek a csörömpölések, a kilincs zörgetése. Nekem gyakran van alvási paralízisem a családtagom pedig a múltkor nem kapott levegőt, pedig semmi baja nem volt. A függönykarnis ritkábban, de csak úgy magától leesik.

Pár nappal ezelőtt, mikor én elmentem vásárolni, a családtagom itthon maradt. Mikor hazajöttem beszámolt arról, hogy hatalmas püffenés hallatszott a szobámból. Nagyon megrémült és félt. Mintha valami nehéz dolog esett volna le, bár mikor bejött minden rendben volt.

Én készítettem aznap egy hangfelvételt és felvettem valamit. Három hang van benne és női, amiről beszámoltak a családtagjaim és ismerőseim.

A barátaim arról számoltak be, hogy mikor mentem hozzájuk el régebben, mielőtt odaértem a feszület leesett a falról. Meg voltak lepődve!

Próbáltam lemenni, de követ engem. Nem tudom mi ez, de szeretném tudni.

Köszönöm a válaszokat.



2014. szept. 14. 11:47
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
próbáltam elmenni*
2014. szept. 14. 11:49
 2/26 anonim ***** válasza:
37%
ááá az csak Veccő Veronika a veccőit akarja eladni nektek mivel jönnek a loúk
2014. szept. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nem poltergeist, nem démon és nem is szellem. Lidérc!
2014. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nem kérek a lekezelő kommentekből!

Ha agyilag nem vagytok fejlődtek, akkor menjetek anyucikátok kebleire. Szo-pni.

2014. szept. 14. 14:03
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, ha nem kérsz a lekezelő válaszokból!

Ezért én felmagasztalom kérdésed: még ekkora marhaságot...!

.

Valahogy furcsának tünik, hogy valakinek se anyja, se apja, se testvére, csak "családtagja" van.

2014. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ha ebből a háromból kell választani, akkor szellem. A poltergeistnek nincs alakja, a démon pedig máshogy viselkedik.
2014. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:

ha nem akarsz lekezelő hozzászólásokat akkor ne tegyél fel hülye kérdéseket!!

amúgy szerintem vagy nem vagy normális vagy paranoiás vagy vagy mindkettő egyszerre

2014. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
0%
ennyi nyomorék válasz adót... kár hogy én annyira nem értek ezekhez ,csak azt tudom mondani hogy olvass utána interneten.
2014. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
12%

#8

"ennyi nyomorék válasz adót..."

Te tudsz valami újat!

A "nyomorék válasz adó" valamiféle új adónem?

Lesz "nyomorék kérdés adó" is?

2014. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján démon! Semmi képpen ne próbálj vele kommunikálni! Hívjatok egy papot,aki megszenteli a házat! Egyébként hány kopogást szoktál/szoktatok hallani?

Írj privátba!

2014. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!