Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Látott már ilyet valaki?

Látott már ilyet valaki?

Figyelt kérdés
Ma reggel láttam egy nagyon embe alakú felhőt az égen, nem csak kicsit volt ember alakú hanem minden részletében megegyezett, lehetséges hogy léteznek ilyen "felhőlények"?vagy mivel lehet ezt magyarázni?

2014. szept. 26. 21:20
 1/5 A kérdező kommentje:
*ember
2014. szept. 26. 21:21
 2/5 anonim válasza:
76%
az a habcukorcigány volt,ma reggel láttam,kijött a nokia telefonomból:csá nigga agyácukor
2014. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem láttam, de tudom mi volt. Lehet csak egy szimpla felhőember, de akár lehetett ő is: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__6005680..


D.W.

2014. szept. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Újra előszedted?

A múltkori, szóról szóra egyező ugyanezen kérdésedre kapott válaszok nem elégítettek ki?

2014. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez egy új 3d kivetitő!! A moziban is ezt nyomják de a moziban még szemüveg kell hozzá!


De ez maradjon a mi titkunk!

2014. szept. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!