Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez miiiiii? Valaki látott már...

Ez miiiiii? Valaki látott már ilyet? Tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés
Kis koromban kb 5-6 éves lehettem és hajnal 2kor fel keltem , arra lettem figyelmes hogy 1 barlang szerű kapu meg nyílik a szobám 1ik oldalába és a másik oldalába , és lelkek akiket homályosan lehetett látni ott az 1ik kapuból a másikba sétáltak át , arra is emléxem hogy az 1ik lelket meg akartam fogni... Rám nézett majd tovább ment. Ez nem vicc szó szerint igaz amit le írtam , aztán be záródott a kapu mert imátkoztam és féltem is. Most 16 vok , csak még nem tudtam ezt el mondani senkinek .. Úgysem hitték volna el... Várom mindenki válaszát és kérlek ne írjatok negatívat mert komoly a kérdés !
2011. febr. 6. 21:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

Én nem kételkedek a hitelességedben, de Te élted át, más honnan tudja? Magyarázatot addig fogsz kapni, és annyifélét, amíg keresed.

"imádkoztam"

2011. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szia!En hiszek neked.Nyugodj meg!Ha 6 eves korodtol nemlattad, akkor nemnagyoon fogod mar.... lehet, csak egy kobor szellem volt. Nyugodj, meg, szep estet..
2011. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Thx az eddigi komikat ja és igen el írtam sry "Imátkoztam"
2011. febr. 6. 21:46
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Én egyszer olyat láttam, akkor kb annyi voltam mint te, éjszaka felébredtem nem tudtam visszaaludni, majd hirtelen több lelket láttam a szoba másik oldalán és ide oda mentek. De nem ijedtem meg fogalmas sincs miért( most biztos megijednék:d ) , de nagyon érdekes volt most így visszagondolva.
2011. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én ugyan így voltam hogy akkor nem ijedtem meg :D De most tuti meg ijednék. Örülök hogy vannak ilyen emberek akik ilyet tapasztaltak rajtam kívül is :D
2011. febr. 6. 22:04
 6/22 anonim ***** válasza:
Gyermekkoromban többször volt nagyon magas lázzal járó tüdőgyulladásom. Amíg le nem tudták húzni, lüktető, egyszer távolodó, egyszer közeledő szobafalakat "láttam", amiken kocsonyás, félgömb alakú lények tekeregtek. Lázálom volt - félálmomban.
2011. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt úgy hívják, hogy álom.
2011. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
38%
"sry "Imátkoztam"" és akkor helyesen: imádkoztam
2011. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Figyelj már ide utolsó kommentező. Nem azért tettem fel a kérdést hogy ki javítsd hogy én helyesen írtam e vagy sem 1 szót. Hogy lehetsz te ekkora bunkó ?
2011. febr. 6. 23:09
 10/22 Andibandii válasza:
75%
Én gyerekkoromban egyszer feküdtem az ágyon és arra ébredtem,hogy szellemek suhantak az arcom előtt.Elég sokan voltak.Soha nem felejtem el.Azóta is sokszor láttam ilyesmit(még mostanában is),de gyerekkoromban fogékonyabb lehettem az ilyenekre.Azóta semmit nem láttál?
2011. febr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!