Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi a fene lehet?

Ez mi a fene lehet?

Figyelt kérdés
Ha este gépezek, és átnézek a szomszéd szobába, sokszor meglátok egy alakot, és látom a két szemét!!!!!!!!! Egyszer vele álmodtam, és hirtelen felkeltem a ott volt a falnál a fejét átnyújtva, a kezével átölelve a falat, mintha lesne ahogy alszom!!!!!!!!!!! Tuti figyel hogyha alszom, a sötétben mindig látom az alakját, és nagyon félek! Mi ez ?

2014. okt. 19. 21:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ne parázz. Csak én voltam. Amúgy cuki a takaród.
2014. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
igen a fagyos ébrenalvó lehetett! 50% erre az esély(mint mindenre)
2014. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
16%

Akinek fingja sincs a témával kapcsolatban az minek ír ide?Aki "próbált" is normális válaszokat adni véleményem szerint hülyeség.Elsőnek is,, Gyújts szentelt gyertyát" ez főként szellemeknél használják.De ha démon max pár napig fog hagyni és utána meghálálja.

A másik a szellem miért pont fehér?Némelyik szellem tök átlagos embernek tűnik (max pl 17. Századi öltözék van rajta)

Az hogy a démon milyen lehet abba nem kötök bele mert én is csak fekete démont láttam de elég is volt.Helyesírási hibák ért elnézést telefonról írtam!(persze amibe bele kötöttem az vélemény)

2014. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem játszok horror játékkal, csak akció játékokkal. Ne nézzetek hülyének, kinőttem a babás korszakot már rendesen, szóval. Egyébként persze hogy látom, mivel a gép fénye világít, meg azért annyira sötét nincs, hogy egy alakot a házba ne vegyek észre, de a szemei a kemények!!!!!4 Világítanak szinte, ilyen sárgásan, de ha alszok is, 2 métertől közelebb nem jön, 1 helybe ál, és néz!! Egyszer láttam mozogni, amikor elsuhant a füdőszobába! Egyszer eldöntöttem hogy felkutatom a házba, pár ember segítségével, meg persze a kezeben egy jó nagy késsel, de semmi jele, csak este látom! Bár mások is mondták hogy vannak megmagyarázhatatlan dolgok itt (pl: a kilincs magától lecsukódott, a padlásról mozgolódást hallani, de egyszer az ajtó is kinyílt kilincsel! Volt olyan is hogy olyan 20 óra körül kint voltam az udvaron, az emelet ablakát lehetett onnan látni, a lámpe égett bent, és láttam a fejét!!!!!!! A tesóm gépezett akkor, de ő nem észlelte.
2014. okt. 20. 17:44
 15/22 hidra12 ***** válasza:

Kedves 13.

Én réggeben ezos voltam de mostani szkeptikusként az irom hogy baromság amit írsz.


Kedves kérdező.

Ne félj rosszab lesz rosszabakat képzelsz be saját tapasztalat!!!

2014. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Vigyázz, mert mindaddíg látni fogod, míg félelmed azt diktálja!

Ha vége lesz a fekete alaktól félelmednek és a két és fél fejű sárkánytól félsz, azt fogod látni.

Nagyon vigyázz, hogy a Hydra ne kerüljön sorra, mert aki őt látja, szörnyethal!

2014. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
a szomszéd rájár éjjel a disznósajtra!
2014. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
13 as vagyok.Az utolsó kérdés amire válaszoltam.Mindenki ész nélkül pontoz.A szkeptikusok meg mi a f#szt keresnek itt?Én saját tapasztalatból írtam nem úgy mint egyesek szoktak.Én konkrétan fehér szellemet csak filmekben látok :) De engem innentől nem érdekel.
2014. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

18#

Légyszíves másold ode az oldal szabályzatából, hogy szkeptikusok nem írhatnak az ezotéria témakörbe.

Köszönöm.

2014. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ti inkább akadályozzátok az ezotériát, és ezzel az oldalt hátráltatjátok! Ami viszont a szabályzatban van!
2014. okt. 22. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!