Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a fene volt ez?

Mi a fene volt ez?

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok és az egyik este kimentem a közös mosdóba vizet inni. A tükörből belátni a zuhanyzókhoz. Mikor belenéztem a tükörbe, egy fényes lopótök szerű valami lebegett mögöttem, a zuhanyzóban. Először ledermedtem, aztán megfordultam és alulról felfelé szétoszlott. még pukkant is egyet. Esküszöm nem tudom, hogy én vagyok bolond vagy mi a bánat volt ez...
2012. júl. 13. 18:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Velem is történt már fura dolog, amit a mai napig nem tudom hogy csak képzelődtem vagy igaz volt-e...

Amikor fürödtem az egyik samponos flakon elfordult 90 fokkal. Eléggé megijedtem, ki is szálltam egyből.

2012. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy lidérc volt! :P
2012. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Úúúristen..a koleszok félelmetesek, történnek ott ilyen dolgok..tapasztalat.. :S:S ha sárga, vagy más színű de nem fehér..akkor aztmondom gömbvillám.. (:
2012. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Gömbvillámmal való érintkezést ember nem él túl, sőt az beltérben ki sem alakul.

Egy energia gömböt láttál. Valószínűleg valaki olyan formát vett fel, vagy valaki a koleszban olyat csinált nem tudatosan.

Szépen feloszlott a térben, nem kell kétségbe esned, sima energia gömb, nem bánt.

2012. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
És kedves utolsó, mi ez az energia gömb? Miből alakul ki? Hová tűnik ez energia?
2012. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Hát hová tűnne? :D Átadódik az energia a csempének :D Ezért kopik! XDXDXDXD
2012. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Most erről az energia gömbös bizbaszról jutott eszembe,hogy anyám mesélte, hogy egyszer este nemtudott aludni és az ablakot nézte. És az ablak sarkában elkezdett egy élénk színű gömb nőni és közeledni felé.Annyira megilyedt,hogy először nemtudott szólni apámnak, aztán amikor már odaért fölé a gömb(már jó nagy volt elmondása szerint), valahogy sikerült kiabálnia egyett, mire apám felkelt gyorsan villanyt kapcsolni, apám is látta a gömböt.Aztán mikor felkapcsolták a lámpát, eltűnt..


14/F

2012. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Valakik szórakoztak a zuhanyzóban.
2012. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem:

energiagömb éppen áramlott a bőségkapun keresztül a szívcsakrád felé, az asztrálsíkú csempeszellemtől...

2012. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Erdekes anomalia. Talan valami ismeretlen termeszeti jelenseg lehetett.
2012. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!