Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Látott már valaki szellemet?...

Látott már valaki szellemet? Hol? (milyen helyen, pl:fürdöszoda) Hogyan nézett ki?

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudta hogy szellem, ha előtte még nem látott egyet sem?
2014. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Látni véltem egy fekete szellemlepkét. Ami látomás volt. Az ismerősöm is olvasta Vasziljev professzornak a telepátia című könyvét, amiben az olvasható hogy a telepátiának van egy olyan változata is ami látomással jár. Meg hogy állítólag egyes indián törzsek tudtak előidézni látomást az ellenség számára. Ismerősöm azt állította hogy ő is képes látomást előidézni, ami persze nem érdekelt mivel meh szoktam mosolyogni az asztaltáncoltatást és hasonlókat. Beszélgettünk, erre egyszer csak a szobámban "megjelent" egy fekete lepke szerű árny. Ő is látta, mert nézte amerre repül és szólt is. Rövid volt ez a jelenség de megesküszöm hogy látomás volt, hasonlóan az álmokhoz.

Azt nem állítom hogy a szellemek is biztosan ezek.

2014. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy új kor szellemét látom. Ha majd egyszer a kommunizmus szelleme után végre felismerjük és legyőzzük a fasizmus szellemét is. Az lesz majd a demokrácia szelleme. Ha addig éhen nem pusztulunk.
2014. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem láttam, de még régen egy este a szobámban olvastam, közben rádiót hallgattam, és egyszer zajt hallottam. Nagy erővel, mintha kirúgták volna, kinyílt a spájz ajtó és leesett a sodrófa, kimentem a szobámból (szembe van a spájz kb. 4 méterre), bementem a spájzba, felakasztottam a sodrófát a helyére, aztán amikor megfogtam a kilincset, hogy becsukjam az ajtót, akkor valami úgy mellen ütött, hogy hanyatt estem. Villanyt nem kapcsoltam, mert annyit láttam a szobámból kiszűrődő vényben, hogy nem volt rá szükség, de semmit és senkit nem láttam ott. Egyedül voltam a házban. Se előtte, se azóta nem történt ilyen velem. Szerencsére nem vagyok félős, és talán örülnék is ha jelen lennének, mert szeretnék velük kommunikálni, de valamiért (ezt az egy esetet kivéve) elkerülnek.
2014. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én egyszer amikor fügtem (skyrimon) hallotam valami zajt hátra néztem és egy fehér arcot láttam (nem volt haja vagyis kopasz szellem fej volt) és gyorsan kifutotam a házból (amugy mi épittetuk a házat) megfogtam egy botot be mentem és a skyrimból ki volt lépve es 1 szoveges dukumentum megvolt nyitva hogy figyelek . nagyon beszartam :)
2014. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!