Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Velem miért nem történnek...

Velem miért nem történnek természet feletti dolgok? Hogyan csalhatnék szellemet a házba?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaz én nem hiszek az ilyenben, de úgy látom te igen. Nekem volt ismerősöm mesélte, hogy nem jó ötlet szellemeket idézni, szeánszozni vagy mit tudom is én, mert az embert az őrületbe kergetheti. Egyáltalán minek akarnád, hogy halottak földi jelenései a házadban legyenek?
2014. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem történnek ilyenek, mert ilyesmi nem is létezik.


Szerencsére úgy tűnik, neked van annyi eszed, hogy ne is beszéld be magadnak.

2014. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Hidd el nemolyan jó ha van rajtad kívül más is a házban ;)

már nemegyszer tapasztaltam és nemjóérzés.

igazábol szellemekkel bárhol összefuthatsz legyn az jó vagy gonosz. de neméri meg ;)

2014. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szellemek igenis léteznek.De mindenesetre soha ne idézz szellemet.Csak a bajt hozza.És lehet hogy nem szellemet hanem démont sikerülne idézni és akkor lenne nagy baj.Örülj hogy nem történnek veled ilyen dolgok.De ha érdekelnek akkor nézd meg azt a sorozatot hogy szellemjárás.
2014. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én annyira nem hiszek az ilyenekben, nem tudom hogy szellemek léteznek-e, de mindenesetre azt mondom neked hogy nehogy megidézz egyet is, mert nem fogod ép elmével túlélni(ha egyáltalán léteznek). Gondolj csak bele. Ajárkálsz egyedül a házban és egyszer csak előtted áll egy rémijesztő félelmetes alak. És ez többször is megismétlődik. Szerinted túlélnéd te ezt ép elmével? Szerinted nem őrülnél ebbe bele? Nem kerülnél elmegyógyintézetbe? Mert szerintem igen. Úgyhogy verd ki ezt a fejedből mert az életeddel játszol (megismétlem, ha létezik ilyesmi) akár létezik ilyesmi, akár nem, akkor is hagyd a fenébe nem éri meg kockáztatni
2014. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 CsillaIrisz válasza:

Ha érdekel bàrmi ezzel kapcsolatban, előbb fejleszd magad spirituâlisan. Ha elég érett vagy làthatsz dolgokat. De van aki sosem érik meg rà. Nem kell erőltetni, ez nem cirkuszi làtvànyossàg és jem jó vele jàtszani. Aki nem kész okozhat iszonyatos félelmet.

De szerintem inkàbb éld az életed, nincs szükségünk arra amit ők adhatnak, és csak azért hogy làssuk nem érdemes.

2014. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Violet Unicorn válasza:
szerintem meg jobb hogyha megegyszer atgondolod hogy mit is akarnal latni... mert amit ha megis latnal azok demonok marmint rossz angyalok, akiket szellemeknek neveztek el. es tenyleg hogyha megis megtortenne nem hiszem hogy ujjonganal a boldogsagtol..
2014. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez nem játék valóban. Vedd komolyan. Ha annyian mondják, hogy nem jó dolog, miért csinálnűd. Az a baj, hogy az emberek sokszor nem hisznek a szellemekben, sokszor alábecsülik őket. Nem kellene...
2014. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én már csináltam eztaz többször hidd elazt nem jó ötlet
2018. jan. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!