Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez milyen lény lehet? (figyelm...

Ez milyen lény lehet? (figyelmesen olvasd végig, ha nem létezne, nem szánnám rá az időt, hogy leírjam, ezért komoly válaszokat várok)

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy megszállja az eberek testét, inkább eluralja, akiket eddig eluralt, nem voltak tudatában, eddig maximum fél percre uralt el valakit, úgy vettem észre hogy akkor mutatja magát, amikor nem kontrollálom az erőmet.

Kinézete: Elvörösödik az ember szeme, füle, álla kihegyesedik, fogai is hosszúkásakká vállnak.

Hangja: Tipikusan mély érces, nem emberi.Ismerek sok nyelvet, sumért, egyiptomit is, de nem emberi nyelvnek tűnt.

Továbbá a macskám érzi a jövetelét, a földet nézve cirkál, mint ha a pincébe látná ahogy mozog és követné.

Fontos még tudni: fizikálisan nem bántott, de amikor hozzám szólt, kb úgy értelmeztem, hogy le akar zúzni.a ház többször fel lett szentelve keresztény módon, semmi haszna.Tartok felszentelt helyen okkult könyveket, mágia legnagyobb grimoirjait.

Érdekelnek a vélemények, fel akarok készülni, hogy lezúzzam, mielőtt ő tenné meg!



2014. okt. 30. 02:29
1 2
 1/17 anonim válasza:
21%
Nem léteznek sem szellemek sem lények. Ez csak a fantázia és a képzelet. Hinni Istenben vagy a vallásod Istenében és tanításaiban lehet! Ha a babonákban hiszel, az bűn! Csináld azt, amit szeretsz, és akkor előbb-utóbb el fogod felejteni ezt a hülyeséget! Ha azt akarod, hogy normális életed legyen,akkor felejtsd el a babonákat és a lényeket! Lehet, hogy ez így ostobasának hangzik és nem fogsz nekem hinni, de tapasztalatból mondom, és én csak jót akarok neked!
2014. okt. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

"Kinézete: Elvörösödik az ember szeme, füle, álla kihegyesedik, fogai is hosszúkásakká vállnak. "

Innentől abszolút kamu. Egy megszálló sem okoz ilyen durva, fizikailag lehetetlen metamorfózist.

2014. okt. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem valami könnyűdrog szállt meg téged.
2014. okt. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
70%
másodfokú démon.
2014. okt. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
A komoly válaszom: te akkorát vetítesz, hogy nem látom a kiutat.
2014. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez nálam nem hit kérdése, tanuim vannak rá, innen tudom, hogy nem halucináltam, nem őrültem meg...nem vártam senkitől, hogy higgyen, tudatlanként én is kamunak gondolnám, ha mástól hallanám, igen sokszor kívánom hogy az ilyen is élje át, de inkább ne! Még én se tudom mivel van dolgom.Én nem választhatok hogy hiszek-e, nem legyinthetek valaki szövegére, hogy kamilla, mert számomra bizonyosságot nyert hogy van magasabb intelligencia(bár a káosz mutatta meg magát) a másikba fektetem bizalmam, más választásom nincs, mint bocsánatért könyörögni...továbbra is kérem, tartsátok tiszteletben a kérdést, ha nem hisztek, legyintsetek, de ne nevezzetek drogosnak, vagy hazugnak! Ez nekem nem segít, komoly választ várok, nem hiszem, hogy egyedül vagyok az országban, aki mélyre nyúlt a múlt titkaiba!
2014. okt. 31. 04:09
 7/17 A kérdező kommentje:

"Egy megszálló sem okoz ilyen durva, fizikailag lehetetlen metamorfózist."

Ezért kértem segítséget, volt màr dolgom megszállottal, de ez valami más, ugyan ezt a változást több emberen is làttam, egyiken erősen, másikon gyengébben.Ezért is írtam, hogy nem megszálló, hanem eluralja a testet rövid időre, leghosszabb idő 20-25 mp volt, amikor beszélt, a legrövidebb 5 mp

2014. okt. 31. 04:21
 8/17 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben hallucinálsz, a többiek meg adják alád a lovat. De egyébként nem, mert ez továbbra is kamu. Az elején felmagasztaltad magad, de azért ide, gyakorira írsz ki egy ilyen kérdést. Mintha az egészség témakörbe írnád, hogy artériás vérzésed van és mi a teendő. Az önértékelési zavar és a tévképzet a te igazi problémád.
2014. okt. 31. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

''tanuim vannak rá''

Kik? A dieler, meg a haverod, akivel felesben vetted a cuccot?

2014. okt. 31. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az értelmes embernek írom, aki egyszer majd válaszol-ennek a történésnek lehet hogy köze van hozzá: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..
2014. okt. 31. 05:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!