Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van valaki aki úgy gondolja...

Van valaki aki úgy gondolja hogy esetleg idegen lények léptek vele kapcsolatba vagy netán el is vitték? Kérek mindenkit hogy komoly válaszokat írjatok!

Figyelt kérdés
És ha valakinek volt ilyen de netán nem meri felvállalni mert van van pár retardált akinek az okozza a mindennapi örömét hogy másokat kifikázik akkor privátba is írhat.

2012. jún. 25. 09:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Napjainkban kevésbé felkapott ez az egész dolog,és szerintem,akit elrabolnak,az fél,a gúnyolódástól,az ujjal mutogatástól,ezért nem is beszél róla.

Mifelénk sok esetről tudok,a saját családomon belül is....Talán te is azt gondolod,hogy eltérítettek?

2012. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem tart ez sokáig, hamarosan eljönnek a Reptoidok és mind megdöglünk !
2012. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
történt valami nagyon suokatlan velem.Illetve már-már rendszeres dolog.De pontosan nem tudom mi lehetett.Nagyon az egész.
2012. jún. 25. 11:46
 4/14 A kérdező kommentje:
"nagyon zavaros az egész"
2012. jún. 25. 11:47
 5/14 anonim ***** válasza:
Konzultálj dr.404-el. Ő egy arizóniából idetelepűlt orvos, aki foglalkozik az eltérítésekkel, még ki is operált implantátumokat emberekből ! Ide szokott járni.
2012. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 adriennjeni válasza:
Hát erről nem igazán szoktunk beszélni. általában tök hülyének nézik az embert. Csak nem értem, h minek irnak olyanok akiket ez nem érdekel. Ha hülyeségnek tartják akkor lapozzanak tovább. Nem elég fejlett az intelligenciájuk.
2012. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Aszt hittem hogy ez az oldal ezért van hogy nyugottan,név nélkül lehet tabu témákról is beszélni.

Persze van 1-2 retard akik jókat élveznek ha beszólhatnak.

2012. jún. 25. 17:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van implantatumom , a jobb halántékomon . kb. ugy 4-5-6 éves koromban kerülhetett belém.
2012. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ugye nincsenek gonosz szándékaik a látogatóknak? :O
2012. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező a sok "értelmes" ember itt éli ki a gyerekes dolgait,sajnos!

Amúgy hidd el,én is szeretnék végre egy olyan fórumra bukkanni,ahol nem nézik hülyének az embert,ha leírja,mit tapasztalt,hanem inkább segítenek neki. Bár ilyen oldal biztosan nem létezik.

Ha szeretnéd,nekem elmesélheted akár privátban az élményeidet,mert jobb ha itt nem írsz ki semmit,mert mindenki ki fog nevetni.

Elég sok könyvet olvastam el az évek során és a családommal elég sok furcsa eset történt ahhoz,hogy ki merjem jelenteni,a szkeptikusok ideje lejárt!

Tudod,akik valóban eltérítés áldozatai lettek,azok itt nem írják ki,hogy kis szürkékkel találkoztak,vagy beléjük van ültetve valami,mert akik ezen átmentek,az esetek 99.9%-ában nem is sejtik,mi történt velük.

Ha esetleg meg mégis előszedték a tudatalattijukból az emlékeket,akkor meg nem fognak vágyni a nyilvánosságra.Ezek az emberek örülnek annak,ha nem csavarodnak be az események ténye miatt. Próbálnak a háttérben maradni nyomasztó emlékeikkel és csak remélhetik,hogy többet nem fordul elő!

Hidd el,nem a levegőbe beszélek....

2012. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!