Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Csak egy Cirill Ragasztó kérdése?

CirillRagasztó kérdése:

Csak egy Cirill Ragasztó kérdése?

Figyelt kérdés
Tegnap este mikor épp néztem egy ninjás mesét, odapillantottam falomra és észrevettem egy kék színű krétával megrajzolt félkész elefántot. A falomon van egy pár állatosrajz, de elefántot soha nem rajzoltam. Egy madaras lófejet is rajzoltam, amin egy zöld álomfogó lóg, meg egy gyíkot, de mást nem. Ezt az elefántot is csak úgy észrevettem.Ahogy megláttam ijedtemben felkapcsoltam a lámpát és tényleg ott volt ( nem hallucináltam). Szóval a kérdés... ki rajzolhatta oda, nincs testvérem, egyedül vagyük a szobámban, és nem értem, hogy került oda?

2014. nov. 15. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet a kiskunsági krétaember volt!soha nem jár egyedül mindig többen vannak!vigyázz nehogy befessenek!
2014. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy, ez ostobaság... Az a mátranováki kékelefántember volt. Vigyázz, mert szeret portrékat rajzolni magáról a kiszemelt házában. Legrosszabb, mikor a szőnyeget firkálja össze.
2014. nov. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okè, eddig volt Kiskunsági Krètaember meg egy Mátranovaki kekelefantember....vajon mi lesz mèg?
2014. nov. 16. 05:22
 4/4 Melancholic Eye válasza:

Engem inkább az érdekelne, hogy a "Cirill Ragasztó" mi? XD


Amúgy be kell vallanom valamit Ragasztó... Nem tudom mikor, még azt sem, hogy miért, de én tettem!

2014. nov. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!