Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valamelyik nap alvás előtt. (? )

Valamelyik nap alvás előtt. (? )

Figyelt kérdés
Próbálom rövidre fogni. Tehát egy teljesen átlagos nap lefekvéshez készülődtem (fogmosás, wc, mosakodás) egy darabig ott voltam a fürdőben. A fürdő szoba az én szobám és A wardróbra nyílik ki, mellette a lefelé vezető lépcső. amíg készülődtem a szemem sarkából egy fehér alakot láttam... én csak annyit láttam hogy fehér és görbe volt a háta, persze emberszerű, de ennyit tudok mondani róla mert amint arra fordultam, máris a lépcső felé suhant és eltűnt. Lenne tippetek? Mi volt az? És azóta.. nem tudom elmagyarázni, de álmomban akár behunyom a szemem görbe hátú embereket látok... az álmaimban pedig a padban ülnek és nagyon zavar a tanulásban, és minden napjaimban. Mit tegyek? már egyre idegesítőbb...

2014. nov. 19. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
A kérdésedre, csak görbe fehér lények fognak válaszolni
2014. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Álmodban tanulsz vagy a suliban alszol?:)
2014. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

én tudom ki lehetett az...

valòszinű, a görbehátoù fehér ember volt :DD biztos téged is görbehátùvá akar változtatni.. ráolvasással könnyen elűzhető :D

2014. nov. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
eddigiek tévednek!ez a ritka fehérbőrű görbehátú rétinéger volt!
2014. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Az Kvaszimódó volt hálóingben.Ha zavar tanulás közben, veccőzd meg a hátát, akkor békén hagy.
2014. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zsozsó~ válasza:
Az egyik barátnőm fehér csukjába szokta kísérteni az embereket!
2014. dec. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy egyszerű szellem lehetett, amit azért láttál fehérnek mert segítő jellegű, azaz nem ártó szándékú. Nem hinném, hogy emiatt felkavarodottnak kéne lenned, felejtsd el a dolgot és lépj túl rajta. Próbáld meg tudatosan törölni az emlékét egy kis meditálással.
2014. dec. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
61%

"A fürdő szoba az én szobám és A wardróbra nyílik ki"


az nem wardrob hanem hanem gardrób te észlény !

2015. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!