Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mégis mi a fene lehetett?...

Ez mégis mi a fene lehetett? Képzelet vagy valóság?

Figyelt kérdés
Még nyáron történt, hogy reggel 7 körül (arra emlékszem, hogy már bőven világos volt) feküdtem az ágyban a hátamon, nem tudtam megmozdulni. A füleimben erős zúgás és lüktetés volt, a mellkasomon meg olyan éreztem, mintha valaki rámászott volna és ott lenne. A szemem csukva volt és valami belső ösztön azt súgta nekem, ne is nyissam ki! Egyszer csak a fejemben hallani kezdtem a Rainbow: Gates of Babylon című számát és éreztem,hogy az a valami (egy nőnemű valaminek éreztem, bár ugye szerencsére nem láttam) ki akar belőlem valamit szippantani a számon keresztül. Ekkor összeszedtem minden erőmet és bár kiáltani nem tudtam, de magamban felkiáltottam, hogy "nem tudom mi vagy, de menj innen, hagyj békén, nincs hatalmad felettem!" Erre az egész dolog megszűnt, én újra tudtam mozogni, mikor kinyitottam a szemem már nem láttam semmi különöset. Szerintetek mi lehetett ez? A képzelet játéka vagy valami sokkal rosszabb? 22/F

2014. nov. 23. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Szegényt megbántottad nagyon, azóta is sír.:((
2014. nov. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szia! Alvásparalízis okoz ilyen különös dolgokat.
2014. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tipikus alvásparalízises tünetek. Rengetegszer átéltem már én is.
2014. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
öcsém ez alvásparalizis! Ja és ne játszd el azt mint én. Hagyd csukva a szemed, majd elmúlik magától! én egyszer nagyon nagyon nehezen legyűrtem és arra koncentráltam,hogy fölpattanjak. Hát ... Jó nagyot koppant a fejem...
2014. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%

Mindenki azt állítja,hoyg alvásparalízis...pedig nem !


Ilyenkor rossz szellemek vannak körülötted és megpróbálnak megijeszteni.


Sokan bemagyarázzák maguknak,hoyg paralízis, Ezzel nyugtatják magukat, pedig ez jócskán több mint egy álom.

2014. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
No, akkor, ahányszor én ezt már átéltem, nyilván körülöttem annyi rossz szellem van, hogy legközelebb így félálomban szervezhetek egy démonpartyt. Majd sütünk rontásból rontottát, lesz incubus-succubus gruppen, szellemes szellemvetélkedők, a bukott angyalkórus énekel, a kísértetek kísérik őket gitárral és paranormal activity-t játszunk. :)
2014. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hihetőbb magyarázat az, hogy az alvásparalízis tünete volt ez. Ha meg mégis volt ott valami gonosz démon, hát akkor azt elkergettem és azóta se mert visszajönni :D
2014. nov. 27. 16:22
 8/9 volus ***** válasza:
Az addig oké, hogy alvás paralízis. De hogy miért éreznek sokan mást is maguk mellett olyankor? Szerintem a tudat alatti érzékel valamit, mint egy vészjelző, bekapcsol. De ugye ez a tudat alatti, nem tudja a testet mozgatni. Ezért nem is tudunk mozogni olyankor, csak nagy erőfeszítés árán. Ha pedig felébredünk nagy nehezen persze, hogy nincs ott semmi, hisz nem láthatjuk azt, amit amúgy csak a tudat alatti érzékel. A pánikérzés pedig úgy is elnyom minden mást, ha éppen éreznénk is valamit, ami lehet nem is olyan nagy baj, mert lehet többet nem is mernénk elaludni :)
2014. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a tudomány mégse használhat olyan fogalmakat, hogy démon meg testetlen entitás… Ezért kitalálja azt a rém tudományos terminust, hogy ”alvásparalízis”. Semmit nem jelent és semmit nem magyaráz meg, de legalább tudományosan hangzik. Testetlen lények, akár démonok ezek vastagon, nekem is volt már, nem lehet eltéveszteni. Érdekes, az ijesztő bohócfigura másnál is előjött már.
2020. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!