Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vérfarkasok létezhetnek?

Vérfarkasok létezhetnek?

Figyelt kérdés

Valósak lehetnek a legendák ? Ha már egyetlen is igaz, akkor léteznek !


[link]



2014. nov. 24. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem létezhetnek. Veszett ember és harapós kutya igen, a kettő viszont soha nem fog egymásba változni.
2014. nov. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Igen , és Batman is létezik.
2014. nov. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

*Sóhaj.*


Szóval. :)

1. Nem tudom, hogy mit kéne látnunk a linken. Egy google keresést adtál be. A google keresés minden egyes számítógépen más találatot fog kidobni. Én innen nem tudom megmondani, hogy te mit láttál, amikor rákerestél.

2. Nekem a "vérfarkasok: tudományos legenda" a második találat. Szögezzünk le valamit: a legenda a szentek életéről szóló irodalmi műfaj. Ami azt jelenti, hogy ha valahol látsz egy legendát, ami nem egy szentről szól, akkor azt két éve találta ki egy újságíró, akinek teljesítenie kellett a kvótáját egy blogon. Azaz nem igaz.

3. A mai fikciókban (filmekben, képregényekben, könyvekben) megjelenő vérfarkas nem egyenlő a folklórban megjelenő eredeti vérfarkas ábrázolással. A mai vérfarkas a huszadik században alakult ki, régen nem így írtak róla.

4. Az eredeti folklórban, perekben, stb. megjelenő vérfarkas figurák mai szemmel felismerhetően betegek - pl. epilepsziásak, vagy valamely komoly elmebajjal küzdöttek -, valamilyen rendellenességgel születtek - pl. sűrűbb volt a testszőrzetük, mint az adott népcsoportnál megszokott -, és/vagy egyszerűen valaki bemártotta őket egy bűncselekményért.

5. Röviden: nem léteznek vérfarkasok.


Ahogy vámpírok sem.

2014. nov. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Ha olyan helyesek mont a filmekben ,engem nem zavarnak :D

Ki tudja..van egy Farkas"ismerősöm de ő vérszegény .

2014. nov. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze. Vérpapagáj is van.
2014. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5


a vérnyulat meg kihagyod?

2014. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vérfarkas nem létezett, most sem létezik.


Batman létezése sokkal valószínűbb lehetne...

Csak kell egy elhivatott milliárdos, aki képzett több harcművészetben, ügyes tornász, van pénze a legújabb katonai cuccokra, profi jelmez, jó nyomozói képesség:D

2014. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szögezzük már le: NEM.
2014. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány tinédzser fog még ide Twilight után beesni ezzel a kérdéssel?
2014. nov. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ja és én vagyok Zeusz b+:'DD
2014. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!