Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » életre kelt a plüssöm? Szellem?

életre kelt a plüssöm? Szellem?

Figyelt kérdés

van egy plüss medvém amit első karácsonyomra kaptam. folyton ráfekszek valahogy. régen egy csomószor vágtam falhoz, ugráltam rajta meg minden. meg átdöftem rajta tollakat meg ceruzákat meg folyton leöntöttem.és kitépkedtem a tömését. és mostanában egyre többször van vele rémálmom, hogy anyámmal a temetőben vagyok. és a medve meg akar ölni. meg hogy a medve egy zombi. meg áthajtott rajtam. meg feldarabolt. meg elgázolt. és van hogy az ágyamon hagyom és később megyek vissza és az ágynak teljesen a másik felén. vagy a földön van. és kipróbáltam hogy bezártam az ajtóm és amikor suliból visszaértem akkor mentem be a szobámba lerakni a táskát és megint a földön volt.

és egyre többször szinte már minden nap van vele rémálmom. az egyik barátom azt mondta szabaduljak meg a medvétől. ja és ez a medve egyedi . az egész világon egy van belőle mert első karácsonyomra külön készítették nekem anyukám barátai aki ilyenek készítésével foglalkozik. tudom hülyén hangzik de nem értem hogy bír magától elmozdulni. nem értem miét álmodok vele ja és a szobámban kinyílnak a szekrények. magától bekapcsol a laptop vagy a telefonom. elindul magától a Hifi. rám esik az asztali lámpa. meg egy csomószor hallok suttogást, de értelmetlen.

mi a fr!nc ez?


2014. nov. 28. 15:53
1 2
 1/17 Razorclaw ***** válasza:
56%

Mutasd meg neki mire képes a tűz, és magyarázd el neki hogy hamu lesz ha továbbra sem bír magával! ;)

Tuti nem lesz több rémtette a matszikának!

2014. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Anyádék tudják, hogy bolond vagy?:D
2014. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Meg fog ölni a macid.
2014. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
56%

Szerintem olvasd el az Annabell baba történetét.

A másik. Szerintem ez a fr és nc értelmetlen suttogás gondolom az amit a macival csináltál. hülyén hangzik, de szerintem kérj tőle bocsánatot, vard meg és add vissza neki az életet.

2014. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
60%
ki tudja lehet h ő lesz Ted 2 :D
2014. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
90%

Szia!

Először is: szerintem te beteg vagy... De komolyan, valami tuti nem stimmel ha ilyen szadista módon bánsz egy különleges játékkal.


Másodszor: ne nézz több horrort, mert nem bírod feldolgozni.


Harmadszor: ha már úgyis alig van a maciból, valóban az a legjobb ha végső búcsút veszel tőle. Ne sajnáld, hisz eddig sem sajnáltad amíg szadiztad...


Negyedszer: bizonyos szellemi teremtmények úgy tűnik valóban felfigyeltek rád.

Hasznos lehet ha a Biblia Istenéhez fordulsz megoldásért.


Legjobbakat neked!

2014. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ted 2. ez jó volt. de lehetséges :D


Annabelle . kb annabelle a babám 80 % ban az biztos


kb 2 évesen szurkáltam át. de valahogy emlékszem rá


utánna visszaraktam a tömést mindig. és mindig megvarrtam.

2014. nov. 28. 17:46
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
2 évesen komoly varrást csinálhattál. Tényleg ennyire unatkozol?:D
2014. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Á, van egy igazi pedomacid! Szerintem zárd ketrecbe és belépődíjért mutogasd!
2014. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%

A plüssmacid valójában Freddy Fazbear harmadunokatestvére. Most bosszút akar állni rajtad, amiért ilyen szörnyen bántál vele. Mindig tarts rajta a szemed mikor ott van a közeledben! És főleg éjjel vigyázz vele!

Az nem lenne jó ha megölne és aztán pedig kitömne téged...

2014. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!