Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miután meghaltam el mehetek...

Miután meghaltam el mehetek szellemként a temetésemre?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne ha erre valaki olyan reagálna,akinek van ebben tapasztalata :-)))
2010. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen, csak nem tudsz semmivel sem kapcsolatba kerülni. Már nem emlékszem hogy hol, de olvastam egy történetet egy fiatal katona volt az illető, valamikor az 1900-as évek elején, akinek halálközeli élménye volt és a lelke(saját énje) elhagyta a testét, de végül nem halt meg és leírta amiket látott a "túlvilágon".
2010. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha a halálod után nem sokkal lesz a temetésed,akkor valószínűleg nem érsz rá,mert még a purgatoriumban leszel.
2010. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha keresztény vagy, akkor nem. Azok a lelkek a feltámadásig "alszanak", és közben nem csinálnak semmit.
2010. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
ilyenkor a lélek 30-40 napig a földön marad,és figyel,szóval igen..általában mindenki végignézi..úgy hallottam..
2010. febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

21:55

óó ne máá télleg ?:S

2010. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
81%
Én úgy tudom ezt az ember halála után saját maga dönti el. Szó sincs olyamiről hogyha keresztény vagy nem....stb. Ha van lélek az nem vallástól függ mi lesz veled a halálod után! persze biztosat én se mondhatok de olvasd el Betty J. Eadytől az Átölel a fényt! Abból nagyon sokat lehet tanulni!!!!
2010. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

Attól függ, hogy mekkora szinten van a lelked. Ha magasabb szinten, akkor elvileg már nem vágyódsz rá. Egy ilyen cselekmény azt jelentené, hogy vonzódsz még a fizikai síkhoz.

Én ezért fogom magamat elhamvasztatni, biztos ami biztos. Nem akarom hogy évekig a testemhez legyek láncolva, halálom után.

2010. máj. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Édesapám temetésén - februárban -, már a sírnál álltunk, amikor hirtelen jött egy pár perces hózápor, erős széllel, ami a koporsóról is lefújta a virágot. Aznap sem előtte, sem utána nem havazott és a szél sem fújt. Lehet, hogy csak a véletlen műve, de én inkább hiszek abban, hogy apukám lelke volt ott.
2010. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%

egyéb hülye kérdés,

hogy írhatná le az aki meghalt, hogy ott volt-e a temetésén vagy sem?Aztán ha ott is volt,és meghalva látta saját magát, és a temetését is, akkor sem hiszem, hogy ezen az oldalon irogat.Van jobb dolga is.

2010. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!