Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet a szobámmal?

Mi lehet a szobámmal?

Figyelt kérdés

Most már kibírhatatlanul hideg van. Pár napja kezdődött, mikor lefeküdtem és egyik percről a másikra vacogni kezdtem. Azt hittem beteg leszek, de nem. Reggeltől folyamatosan csökkent a hőmérséklet. Ma már a családtagok is megjegyezték és furcsállják. Mindenhol jó az idő meleg van, azonosan megy a fűtés, ahogyan itt is, de itt kibírhatatlan lassan. Ellenőriztünk mindent és semmi ok nincsen erre.

Hideg fuvallat is jelen van. Tegnap pedig a lámpám kapcsolódott fel-le magától. Hozzáteszem, hogy elemmel működik és nem hibásodhatott meg, mert tökéletesen működik.

Köszönöm a segítséget.



2014. dec. 29. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát a hideg és a hideg jelenléte szellemre utal. Az ablakpárkányra és a küszöb elé szorj sót ìgy be tudod oda zárni elüzni nehezebb . Meg kell tudnod a nevét aztán etz kell mondanod :

"Neveden nevezlek "név" vissza paarncsollak helyedre " ésss kész.

2014. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs áldott sóm. Olajam van, de az tudom, hogy inkább betegségekre jó, de erre nem hatna?
2014. dec. 29. 22:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy áldott legyen a só csak só legyen . Ha megjelenik és egy marokkal hinteszrá az csak elijeszti ..... párpercre vagy akár órákra ilyen még a vas is .
2014. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már só, vas -.-Deant vagy Samet nem hívod ki? :D Vagy akkor már kérd meg Castielt, vagy esetleg hívd el Crowleyt :D
2014. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Hasonlóan javaslom a sót, de először szerintem inkább gyújts meg egy felszentelt gyertyát, hogy kitaszítsd a házon kívülre, majd szórd le a sót, hogy ne is tudjon vissza jönni.
2014. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Legoman ***** válasza:

:D Van ezeknél egyszerűbb megoldás is. :)

Igen, ez egy szellem. Írtam privátban. :)

2014. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van szentelt gyertyám.
2014. dec. 30. 12:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Régi sámán szertartás az ablakok újraszigetelése, szivacs vagy gumi szigetelővel. Vagy égess babérlevelet, tömjént, és nézd meg a füstjét hol fúj be a szél. Duplán hatékony
2014. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanhaggyadmár. A NaCl mi a francért űzne el egy nemlétező dolgot??
2014. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
esetleg szigetelésen gondolkodtatok már?
2015. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!