Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Már gyerekkorom óta képes...

Már gyerekkorom óta képes lennék velük kommunikálni? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Már 11 éves korom óta hangokat hallok. Nem, nem vagyok őrült, mielőtt bárki ezt állítaná! Pl.: Néztem a tv-t, egyedül voltam a házban, mikor azt hallottam, hogy egy nő kiabál felém, hogy "Segítség, segítség, valaki segítsen!!" . Nem tudtam hova tenni, kinéztem az ablakon de sehol senki. Olyan volt, mintha mellettem mondta volna valaki, de ugye egyedül voltam a házban, a tv-ben meg pont nem odaillő filmet néztem. Aztán később egy férfi hangot hallottam ahogy köszön, hogy szia. Pedig akkor még a tv se volt bekapcsolva!! Szerintetek? Csak a fantáziám nagy?

2015. jan. 3. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de az biztos, hogy össze-vissza fosnám magam ha ilyeneket hallanék o.O
2015. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bolond vagy, ki kell vizsgálni.
2015. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:))
2015. jan. 3. 14:28
 4/12 anonim válasza:
Kis koromban én is hallottam ilyeneket, csak a fantáziád szüleményei :)
2015. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2015. jan. 3. 14:41
 6/12 Spilerke ***** válasza:
Még jó, hogy orvos vagy, mert más ember, aki hangokat hall oktalanul nem lenne benne ilyen biztos. Amúgy meg lehet háttérzaj is, vagy valami más észszerű magyarázat. Ha a fejedbe hallod a hangokat akkor egyértelműen képzelődsz.
2015. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Fantázia, vagy skizofrén vagy.
2015. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Alfa állapot nélkül is érzékenyebb vagy az asztrálra, és ők érzik ezt, ezért kiabálnak neked.
2015. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy őrült lennél,de azt sem,hogy szellemeket hallanál.Szerintem csak képzelődsz.Bár ezt te élted át,te tudod,honnan jöttek a hangok.Lehetett kintről is(tudom,kinéztél az ablakon,de nem csak onnan jöhetett a hang,ahova néztél...) Szóval a szellemeket kizárnám.Nem kéne minden kicsi dolgokat a szellemekre fogni.
2015. jan. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. jan. 4. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!