Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy a látom a...

Lehetséges, hogy a látom a szellemeket? És a nagyanyám szelleme a nagyapámat akarja elvinni? Gyerekkorom óta történnek furcsa dolgok velem, pedig nem vagyok vallásos.

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban láttam furcsa dolgokat (új lakásba költöztünk és nem voltam hajlandó a egyedül a fürdőbe menni, mert egy ősz ijesztő néni volt a sarokban, mint később megtudtam azt a lakást azért kaptuk meg olcsón, mert az előző öreg nénike a kádban lett öngyilkos, plusz alvajáró voltam, többször mentem oda az ablakhoz, anyuhoz és levágottfejű emberekről, állatokról meséltem neki-kisgyerekként, amikor ilyeneket még nem lát az ember...), két hozzátartozóm halálát is megálmodtam (haláluk előtti napon). Nemrég a kezeim közt hunyt el a nagymamám, 60 évig voltak boldog házasságban a papámmal. Nemrég azt álmodtam, hogy a házuk előtt állunk a papámmal és a nagyanyám fehér hosszú ruhában lebegett előttem és a papát akarta, aki nekiállt futni, a mama meg követte én meg sikoltoztam hogy ne bántsa. Másnap a sürgősségin kötöttünk ki a papámmal, műtötték, épphogy megmentették. Azt mondta a nagyapám, hogy nem tud aludni, de ha el is alszik, álmában üldözik és menekül. Igazán nem vagyok vallásos és a szellemekben sem hiszek, de ezek után nem tudom mit gondoljak. Nagyon szerettem a mamámat és a ő is minket, miért akarná elvinni a papát? És szerintetek lehet, hogy halott hozzátartozóm emlékei megvannak a fejemben? (Olyan emlékeim vannak, hogy napfogyatkozás van én meg üveget kormozok és azon át nézem, plusz a házunk is máshogy nézett ki. Olyan emlékem is van hogy a konyhánkban-ami régen szoba volt, még a születésem előtt- alszom dunyhák alatt. Pedig ezeket nem láthattam, mert a születésem előtt jó pár évvel átalakították már.

2014. nov. 2. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:

"Olyan emlékeim vannak, hogy napfogyatkozás van én meg üveget kormozok és azon át nézem, plusz a házunk is máshogy nézett ki. Olyan emlékem is van hogy a konyhánkban-ami régen szoba volt, még a születésem előtt- alszom dunyhák alatt. Pedig ezeket nem láthattam, mert a születésem előtt jó pár évvel átalakították már."


És tényleg úgy néztek ki a dolgok, ahogy az emlékeidben vannak?

2014. nov. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Anyut megkérdeztem, leírtam neki hogy milyennek láttam álmomban, mindent, még a burkolatot is és anyu mondta, hogy régen volt ilyen (mert amúgy nem gondoltam ilyenre, hogy ez valaki emléke lehet, csak álmomban a házunkban ébredtem reggel és máshogy nézett ki ezért mondtam anyunak hogy mit álmodtam). Anyu mondta, hogy régen volt a konyha a kisszoba, ahol a bátyja aludt/csajozott. Az a bátyja, akit a születésem előtt 3 évvel meggyilkoltak.
2014. nov. 2. 23:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés, de tuti hogy az apád gyereke vagy?
2014. nov. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.

Álmodban még a lehetetlent is lehetséges látnod.

.

A gyerekek még a tündéreket is látják, sőt, beszélnek is hozzájuk!

2014. nov. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez nem egyegyedi eset. Nem vagy egyedül, csak tanuld meg kezelni ezt.
2014. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miből van a szellem, hogy látod?
2014. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lebegnek, fehér lebegő ruha volt a mamámon és az öreg nénin is, valahogy furcsák. Élettelenek, egészségügyben dolgozom, láttam már halottakat, valahogy ugyanaz a gumiszerű üveges tekintetük van. Azért aggódom, hogy valahogy a papámat magával viszi. Főleg, hogy ő is éjjelente azt álmodja, hogy üldözik (közvetlenül a halála után, azt álmodta, hogy visszajön a mama és azt mondogatja, hogy "jövök-jövök").
2014. nov. 4. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!