Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Éjszaka valaki vagy valami...

Éjszaka valaki vagy valami behatolt a lakásunkba, szerintetek mi lehetett?

Figyelt kérdés

Lementem a mosdóba a dolgomat végezni úgy hajnali 3-kor. Végeztem, erre hallom, hogy a konyhába van valaki.

Azt hittem, hogy faterom az. Kiszólok neki, hogy miért kukorékol így hajnalok hajnalán. Erre ami történt.

Nem válaszolt az a valami. Odalép az ajtóhoz, lenyomta a kilincset és teljes erőből megrángatta! De olyan erővel, hogy reflexből ráfogtam a kilincsre és próbáltam visszaszorítani. Úgy egy percig feszült neki az ajtónak, aztán előrelökte, és elment. Tegnap megkérdeztem a szüleimet a házba, na az volt a válasz, hogy ők akkor aludtak.

Nem hallottam semmi ajtócsapódást, a kutya sem ugatott, mint mikor feljön valaki az udvarra.És most is rajtam van a rettegés.


2015. jan. 3. 16:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Betörő lehetett.
2015. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ja igen, semmi nem tűnt el a lakásba, reggel ötször megnéztem mindent. Tehát ez kilőve. Ha a betörő bemegy valahova, akkor el is visz valamit.
2015. jan. 3. 17:02
 3/20 @$@$@$ válasza:
Velem is történt hasonló.Azóta sem jöttem rá mi lehetett.
2015. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Legoman ***** válasza:
Azt tanácsolom, hogy figyelj. Tartsd nyitva a szemed, és ha a napokban sokszor történik még hasonló eset, akkor írj nekem. De ha nem történik semmi, akkor még nincs gond. :)
2015. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
de ha nem történik semmi, akkor is írj Legomannak!! (Y)
2015. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Valószínű betörő volt.Vagy csak álmodtad és nagyon valósághű volt.
2015. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem Legoman próbálkozott, most kíváncsi hogyan sikerül majd az újabb kísérlete. Nyugodj meg, nem lesz semmi baj.
2015. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Passiflora ***** válasza:

Ha az a valaki "előrelökte" az ajtót, akkor közvetlenül melletted kellett elmennie. Mit láttál?


Arról az elég alapvető információról nem írtál semmit, hogy zárva volt-e a bejárati ajtótok és minden ablak, amikor utána körülnéztél.


Attól, hogy nem tűnt el semmi a házból, lehetett betörő, akit megzavartál.

2015. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Legoman ***** válasza:

Persze, hogy én voltam. Elmegyek hozzátok is. :DD

Nem hülyeségből szoktam írni, hogy írjon, ha nem stimmel valami továbbra sem.

2015. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Legoman ***** válasza:
A két mondta külön van, mielőtt valaki máshogy olvassa.
2015. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!