Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti is erzitek ezt Magyarorszag...

Ti is erzitek ezt Magyarorszagon? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
a keresztenyseg szemuvegen at nezve kozelitenem meg ezt a kerdest,hogy ti is erzitek a Satan eros vagy erosebb jelenletet itthon?gondolok arra hogy altalaba veve,ahogy setalok az utcan,van hogy gyomorgorccsel megyek ugy hogy semmire sem gondolok de van valami a levegoben.olyan feszult,merges,gonosz,frusztraciot okozo a legkor.szinte vibral az egesz.van ugy hogy atmegyek mondjuk Becsbe,mar a hatarnal mintha egy oriasi szikla esne le a lelkemrol,es felszabadult vagyok es eletkedvvel telt es szabadnak erzem magam.van itt olyan aki ezt tapasztalja rajtam kivul?

2015. jan. 22. 11:35
1 2
 11/16 Missi_Key ***** válasza:
nah..megfejtetted...ez itt a pokol.
2015. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sokan valóban Izraelnek szeretnék hinni a Hazánkat,de ezt feltétlenül meg kell szüntetni.
2015. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Attól, mert ez egy szar ország, nem a csóró sátánt kell hibáztatni ..
2015. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jól érzed, osztrákoknál jól élnek az emberek így nem idegeskednek nap mint nap olyan undorító mértékben mint mi. Mivel egymásra is kihatással vagyunk szellemi szinten, ezért nagyon rossz a helyzet.


Sátánra visszatérve, mi pont a zsidóság ellentéte vagyunk, annak ellenére, hogy idáig süllyedtünk. Az ő istenük az az isten amit nagyon sok kultúra istennek tekint, a félszemű. A félszeműnek csak az anyag felett van uralma, ezért is választotta ezt a népet a saját népének, mert nekik mindenük a pénz, és az uralkodás.

Jelenleg egy nagy elit célja, a magyarság megtörése, a hitünk elvétele, így azt remélik nem jöhet el ami úgyis elfog, az emberiség szellemi megújulása Magyarországról fog elindulni.


Röviden és tömören, a harmadik világháborúban hatalmas változások fognak végbe menni a földön, a vízszint nagyon meg fog emelkedni, és a háború után csak az emberek töredéke fog megmaradni. Az aki életben marad, ki lett erre választva, aki meghalt az sajnos egy olyan világban fog újra születni ahova majd a sátánt is száműzik.

2015. jan. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

@előző Sajnálattal kell közölnöm veled (Ó az irónia :D ), hogy a harmadik világháború érdeklődés hiányában elmarad.


@kérdező: Igaza van az elsőnek. Én például körülbelül pont az elenkezőjét élem meg nap mint nap, annak amit te elmondasz. Pedig én is itt élek magyarországon! Ja és nem nem vagyok gazdag (na jó én annak érzem magam :D ).

2015. jan. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen,közel 5 éve érzem.A többit a jósok miért nem lett világvége 2012-ben kérdés alatt.Utolsó hsz.


Üdv.mindenkinek:El Diablo

2015. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!