Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történik? Ezt már nem...

Mi történik? Ezt már nem bírom tovább!

Figyelt kérdés

Ma reggel meghaltak a halaim, volt 15 hal és az összes elpusztult, a víz tiszta, törődöm velük így hát képtelenség az egész.

Tárgyak tünnek el, tegnap a hajvasalóm a szobában volt bedugva, és öcsém játékai közt találtam meg. És minden áldott nap történik valami. Az ajtóban a kúlcs egyszer csak elkezd mozogni, úgy hogy senki nem nyúlt hozzá. A falról le esik a kép, becsapódik az ajtó kaparászásokat hallok.

A mai nap telt be a pohár, hogy a halaim meghaltak. És sok dolog történik!

Nagyon félek! Nem merek nyugodt lenni a házban! :(

Mi lehet ez?

Aki tud segítsen!

Köszönöm!

19.L



2015. jan. 23. 10:54
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Hívjatok egy katolikus papot, hogy végezzen hosszú és alapos házszentelési szertartást. Több helyről tudok, ahol ez segített.
2015. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És sikerülhet?
2015. jan. 23. 11:23
 3/22 anonim ***** válasza:
Szegény halak:( mióta laktok ott? és mikor kezdődött ez?
2015. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nincs feszültség a csalàdban? A szüleid közt vagy ilyesmi? A hajvasalòròl pedig kérdezd meg az öcsédet.
2015. jan. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

1 éve lakunk itt, kertes ház.

Nagyon régi ház, egy idős házaspár lakott itt.

Most fogjuk felújítani, ami sok időbe telik.

Mikor ide költöztünk akkor sem éreztem jól magam, egyre dúrvább dolgok történnek.

De tényleg létezhet hogy démon vagy szellem ittlétét érzékelem?

Ilyen dolgok nem történnek maguktól.

2015. jan. 23. 12:12
 6/22 A kérdező kommentje:

Itthon se volt öcsém, 5-6 fele szoktak haza jönni a szüleim.

És nem csak a hajvasalóról van szó..:(

Dél fele szoktam készülni, mindig a szobámban. Utána megyek suliba.

A hajvasaló be volt dugva, elmentem letusolni, bejövök a szobámba és eltünt a hajvasalóm. 1,5 óráig kerestem, mindent átnéztem csak az öcsém szobáját nem.

Utána feladtam, végül a leszedtem a szárítóról a ruhákat bevittem öcsém szobájába, és látom hogy a földön van a sok játék között.

Azt hittem hogy megáll a szivem!

Szörnyű érzés.

2015. jan. 23. 12:21
 7/22 A kérdező kommentje:
Annyi hogy mostanában sok a vita.
2015. jan. 23. 12:23
 8/22 anonim ***** válasza:
A sok vita generàlhatja eseményeket.
2015. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
a házszentelés tényleg segít, a barátnőméknél polc leszakadt kristálypoharakkal, falról kép leesett, csillár leesett, stb. Házszentelés óta nyugi van. Ajánlom a görög katolikusok nagy házszentelését, akkor olajjal és tűzzel űzik el az esetleges rossz erőket.
2015. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Először is kérdezd meg az öcséd hány éves ? Ha fiatal nagyon figyelj rá mert veszélyben lehet . Démonok vagy gonosz szellemek álltalában a család legkisebb tagján keresztül komunikálnak ha a halaitokat megölte az nagyon nagy gáz . Ez azt jelenti hogy vagy elüldözni akar vagy..... lehet hogy nagy gázban vagytok....
2015. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!