Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez normális? Mit...

Szerintetek ez normális? Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Már egész kiskorom óta különös dolgokat látok. Olyan embereket/állatokat/furcsa teremtményeket akik valójában nem kézzel foghatok és nem ismerem őket. Például mikor (egy pár éve) az öcsém szobáját tettem rendbe valaki megdobott egy fakockával. Csak én és az anyukám voltunk otthon. Anyu mosogatott ,akkor ki dobott meg? Majd mikor oldalra néztem hirtelen a szekrények előtt egy piros felsős farmer nadrágos fiú futott el. Nem ez volt az első alkalom,hogy különös dolgokat látok. Volt olyan is,hogy mikor kimentem az udvarra egy hosszú hajú nő sétált el mellettem. Mikor a mamámnál voltam és felmásztam az almafájukra egy hatalmas fehér ugró egeret láttam a tyúkóljuk közepén. De vannak olyan árnyak amiket rendszeresen látok: mikor kimegyek sötétedés után az udvarra,mindig egy árnyék halad el a kapu előtt. Az árnyék úgy néz ki,mintha egy biciklis tekerne el a kapu előtt,csakhogy ott nincs senki. Vagy mikor még így este tájt kint vagyok mindenféle alacsony,kicsi állatszerű árnyék ugrál ide-oda. A legrémisztőbb az volt,amikor sötétedés után kint beszélgettünk az unokahúgommal a függőágyban,ő megijedt mert látott valamit,én pedig mikor utána mentem láttam,hogy valami rémisztő mászik ki a függőágy alól.úgy megijedtem,hogy rögtön beszaladtam. Kiskoromban mindig kísérteties nevetés hallatszott kintről,az is eléggé rémisztő volt. Kiskoromban ez gyakoribb volt,mikor emeletes ágyam volt és egyszer oldalra fordultam,egy különös fényt láttam az ágy alól. Nem beszélve arról a lényről aki folyton-folyvást eltünteti és visszahozza a cuccaimat. (Talán csak én hiszek benn,de akkor is érdekes jelenség.) Mikor leteszem például a telefonom az asztalra,és visszamegyek akár 2 perc múlva,már nincs ott. Hiába kérdezem a szüleimet ők sem tudják és nem látták. Viszont miután elszidom mindennek ezt a kis "manót" varázsos módon mindig meg lesz az elveszett holmi. Ennek a fordított változata,ha már egy ideje nincs meg (mondjuk egy kedvenc ceruzám) és mindig ugyanazon a polcon néztem meg,az egy idő után ott köz ki ugyanazon a polcon,és ilyenkor is megkérdezem a szüleimet és mindenkit a házban,de nem tudják,hogy került oda. Mindenesetre most hálás vagyok ennek a manónak (vagy bárminek) mert csak úgy a semmiből kerítette elő a fülbevalom egyik darabját (amiről nem is tudtam,hogy eltűnt). Egyébként néha tényleg kicsit azt érzem,hogy valami macska méretű lény szaladgál a lakásban. Szerintetek ezek mit jelenthetnek rám nézve?

(Ja,ezek miatt néha féltem a sötétben,de legtöbbször nem érdekeltek. Soha nem esett semmi bántódásom,és szerintem később sem lesz semmi baj.)



#szellem #misztikus #kísértet #jelenés #káprázat #ijesztő.természet feletti
2015. jan. 24. 08:29
1 2
 1/14 Legoman ***** válasza:
61%

Annyit jelent, hogy látod a szellemeket és a különböző lényeket. :)

Nem véletlenül szórakoznak veled, hogy eltüntetik a cuccaid, mert tudják, hogy te látod őket, csak nem akarod észrevenni.

Ha zavarnak, akkor küldd el onnan őket, főleg ha félsz tőlük.

2015. jan. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem félek tőlük (már) igazából csak kicsit különösek,de nincs velük bajom. Érdekesebb így az élet velük együtt. :D
2015. jan. 24. 10:07
 3/14 Legoman ***** válasza:
Rendben, ahogy látod. :) De azért légy óvatos. :)
2015. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az leszek ;) bár mostanában nem igazán látom őket,csak az a "manó" szórakozik velem,de őt már megszoktam ;)
2015. jan. 24. 10:34
 5/14 Legoman ***** válasza:

Szólj rá a "manóra", hogy ne vigye el a cuccaid. :D De légy határozott. Parancsolj rá. :)

De attól ez a mondatom még érvényben van:

Légy óvatos! :)

2015. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rá szoktam szólni,de miután rászólok mindig visszakapom amit elvitt. Rendes kis fickó. :3
2015. jan. 24. 12:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Kamerázd be a házat
2015. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De minek? Ezeket senki más nem látja csak én.
2015. jan. 24. 13:29
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Neked nem a szemeddel van a baj hanem az agyaddal. Ha meg csak poénbol írtad ki, akkor meg nőlj fel.
2015. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló: képzeld semmi baj velem,nem azért írtam ki a kérdést,hogy a hozzád hasonló civilizálatlan majmok mindenféle baromságot szóljanak hozzá! Ha nem tetszik a kérdés,akkor nem muszáj hozzászólni agyas barátom,kettőnk közül úgy tűnik neked kéne felnőni!
2015. jan. 25. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!