Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Emberek akik hisznek a szellem...

Emberek akik hisznek a szellemekben, démonokban, istenben és társaikban! Miért jó ez?

Figyelt kérdés
Akárhányszor látok valami olyan kérdést ezen az oldalon ahol szellemekről vagy akármilyen természetfeletti dologról(vallást is beleértve) azt csakis olyan emberek teszik fel akik hisznek is az ilyenben. Jaaj láttam egy fehér valamit repülni nem lehet hogy szellem volt? Hiszek az ilyesmiben és most félek.. bla bla bal.. Nem veszitek észre hogy amit ti láttok az talán azért van mert hisztek a butaságokban? Velem is történtek fura dolgok furcsa hangok abban a nappaliban ismerősömnél ahol felakasztotta magát egy hapsi. Mégsem bújtam a takaró alá mert gondoltam hogy csak valami egér mozog a falban vagy a hangfalak adnak ki susogó hangzást és nagy valószínűséggel ez is volt az oka de nem érdekel nem is törődtem vele és békésen éldegélek azóta is félelem nélkül. Jó az nektek hogy a hitetek miatt rettegtek dolgoktól? Mi értelme?
2015. febr. 13. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

"Nem veszitek észre hogy amit ti láttok az talán azért van mert hisztek a butaságokban?"


Nem veszed észre, hogy ezek a kérdések csak trollkodások?

2015. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 matrixszokeveny válasza:
60%

Te ha kizártnak tartod ezeket a dolgokat, akkor sokat tudsz a világról :)

Tanulj fizikát sokat. ;) te is atomokból vagy. "Az atom egyik lába itt van a másik ott"

2015. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hobbi.
2015. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Egyszer egy vasárnapi Istentisztelet után valaki megkérdezte a lelkészt:

Nem baj az,hogy fiatalok nincsenek itt csak idősek?

Nem. Majd ha idősek lesznek,ők is itt lesznek.

Isten,személynév. Tehát nagy kezdőbetűvel írandó.

2015. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Boldi11 ***** válasza:
ember hit nelkul nem letezik .mindenki hisz valamiben az viszont mar a te dolgod h miben
2015. febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nem veszitek észre,hogy amit ti láttok,az csak azért van mert hisztek a butaságokban?"

amikor ilyesmit olvasok,első reakcióm,hogy ledorongolom szavaimmal Aztán eszembe jut: nem szabad,hiszen még talán csak gyerek. És én is voltam gyerek és hitetlen. Több dolgodra is kéne válaszolnom,de attól el kell tekintenem. előljáróban itt hadd jegyezzek meg annyit,hogy ha valamitől megijedek,visszamegyek,vagy megvizsgálom mitől ijedtem meg.

Csak egy példa: Mosogattam - régi történet - Ami nem fért a csepegtetőbe egy kis asztalra raktam,ami félig mögöttem volt. Egyszercsak,mintha valaki az asztalra csapott volna tenyérrel. Mi mindenre gondoltam nem nagyon fontos,csak annyi,hogy egyedül voltam,ember nem tehette. Mondják,hogy vannak szellemek,mondják azt is,hogy nincsenek. Hát akkor nézzük mi adhatta ezt a hangot? Minden tárgyat kézbe vettem,megvizsgáltam minden darabot. Az egyik flakonon ,tetején csavar,horpadás volt. Talán ez lehetett a ludas... Hát akkor nézzük: A horpadást kinyomtam,meleg vizet engedtem bele,megráztam,kiöntöttem,sapkát rá. Kevés várakozás után ugyanaz a hang mivel újra egy horpasz lett a flakonon. Oka: A flakonban lévő levegő hűlt,mivel a sapka rajta volt,vákum-szerűség lett benne. Ezért horpadt.

Aki nem hiszi,járjon utána. Nem nagy fáradság. Csak azt kell csinálnod amit leírtam

2015. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak butaság?

vMindenki higgyen amit akar.Én állításom: fejlődésünk útja az élet minden területén: tanítás/tanulás és tapasztalás. Ehhez segítség az alábbi ismeretem:

1980-ban még a bábolnai cégnél dolgoztam. Otthon egy éjjel álmomban 4 nőt láttam szorosan egymás mögött – angyalok voltak - arcuk normál nagyságú. Szépségük nem figyelemfelkeltő. Testük alig vastagabb,mint egy pamutszál. Olyan nagy,túláradó szeretet áradt tőlük felém,amilyen itt a földön talán nincs is. Hozzájuk akartam menni. Mondták: „Nem jöhetsz ide.” – A beszéd nem szóval történt. - Ettől,mintha kirántották volna talpam alól a szőnyeget. Látták,hogy ez érthetetlen is nekem,meg nagyon szerencsétlenül is érzem magam ettől. Ezért,és talán másér is,helyesbítettek: „Még nem jöhetsz ide.” AEtől kicsit megnyugodtam álmomban is,ébren is. Gondoltam: „Ha még nem,egyszer majd csak-csak.”

Felébredtem. Emlékeztem álmomra: Ugyancsak furcsa álom,gondoltam. Jósálom lehet? Vajon mit jelenthet? No de készülődjünk,mindjárt itt a busz. A hideget tekintve,február lehetett.

Tavasszal, - május vége? – csoportvezetőnk mondta: „ Fiúk! El kell menni olyan helyre dolgozni ahonnét nem lehet minden este hazamenni.” Senkinek se tetszett,de hát… „A munka Kerteskőn lesz,a szállás,Szépalmán.”

Zil teherautón mentünk-jöttünk oda-vissza, kb.12-en. Egyik munkatársunk vezetett. Második héten pénteken végeztünk. Ekkor az ottani könyvelő vezette a Zilt,mert azt vissza is kellett vinni. Jogosítványa egy-másfél hónapos. Ekkor már egy alu. bódé is volt fenn.- Szabályzat.- Akik nem fértek a bódéba,a plató deszkájának vetették a hátukat. Nekem már csak középen jutott hely. Ott ültem,a két oldalt összekötő láncba kapaszkodva.

Egyszer autónk ferdült és erősen fékeződött. Nagy erővel fogtam a láncot,hiába,mert ütköztünk valaminek,amitől a mögöttem levők közé vágódtam. Csodálkoztam,mért nem borult oldalra autónk,hiszen annyira ferde. Jobb oldali kerekei árokban voltak. Gyorsan a bódéba néztem.

- Nincs baj?

- Nincs. – Nálunk se volt baj… Leugrottam. Az autó előtt akartam elmenni,ekkor láttam,fának ütköztünk. Előtte akartam elmenni,de lejtett a fold és a fátől kb. 80 cm.-re egy szakadék van.

Csak évekkel később gondoltam: ezért mondták az angyalok:”Még nem jöhetsz ide.”

Az autó mögött mentem annk elejéhez,ahol a vezető épp akkor jött le a hágcsón.

- Vegyék ki a főnökük lábát,mert befogta a felgyűrődött lemez.

- Hát maga hova megy?

- Bemegyek telefonálni – Szépalmára – hogy küldjenek traktort az autót kihúzni.

- Nagyot bámultam,ahelyett,hogy segítene…

- Egy órába tartott míg az emberek ki tudták szabadítani a főnök lábát,akit közben még tartani is kellett. – Lehetett kb. 80 kiló.- Az emberek mikor látták a körülményt,néhányan megjegyezték: „Most születtünk másodszor.” Amit én ekkor hallottam először.

- Lent az aljban pedagógusok kerestek nyári táborhelyet iskolásoknak. Egyikük feljött,s mondta a főnöknek: „Jőjjön beviszem Zircre a Kórházba Trabanttal.” Úgy lett. – 12km. –Röntgen. Csontrepedés. Orvos mondta: „Jobban járt volna ha eltörik,az nem fáj annyira.”A főnök sérelmezte ezt. „Hogy mondhat egy orvos ilyet.”


Végül: Mindenki gondoljon amit akar. Tudom én is,hogy egy hazug világban élünk. Ám aki igényli ,privátban megadom néhány akkori munkatársam nevét és akkori települése címét. Ennél többe nem tehetek

Talán mégis: Úgy legyen irgalmas hozzám a Mindenható Isten az öröklétben amilyen tisztán,igazul bántam én a szavakka

2015. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utolsó ez nagyon durva !
2015. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
Mintha csak egy mesekönyvet olvastam volna :D Szerencsétek volt ennyi az egész, nem kell túl misztifikálni a dolgokat. Rengeteg emberrel történik ilyen...
2015. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!