Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a szellemekben, és...

Hisztek a szellemekben, és volt már paranormális élményetek?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor fejtsétek ki bővebben,köszi!

2014. dec. 13. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Hogy a viharba ne lett vóna! Fingtam egy rohadt nagyot, és kigyütt a seggemen.
2014. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Én hiszek is meg nem is. A szellemekről mindenkinek az jut eszébe, hogy olyan emberek lelkei, akik elhunytak. Nekem erről van egy saját véleményem, ezért is írtam, hogy hiszek is meg nem is.

Az hogy paranormális élménynek számít e, nem tudom, de leírom. Elég sokszor előfordul velem, hogy éjszaka, magam sem tudom miért, kinyitom a szemem és minden alkalommal mintha látnék valamit magam előtt. Nincs alakja, csak egy furcsa "árny", nem tudom megfogalmazni mit látok. Van mikor megijedek, de mostanában már csak visszacsukom a szemem és alszok tovább.

Mivel a tudományban hiszek, így azzal magyarázom magamnak, hogy az agyam dolgozik ilyenkor.

2014. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Szegény szellem ott görcsöl mióta, te meg elintézed annyival, hogy biztosan csak halucinálsz.

Arra nem gondoltál, hogy ez k u r v a szar lehet neki, ha mégis igazi szellem?

2014. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én az első válaszolóért jobban agódok, legszívesebben küldenék neki egy kis orvosi szént :D
2014. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
64%

Tudod, az ember az agya kevés részét használja. Lehet, ha többet is tudnánk, találkozhatnánk szellemekkel.

Ez olyan, mint a rádió. Körül vesz minket a hullám, szabad szemmel mégsem látható, csak egy eszköz kell, és máris halljuk a muzsikát. Én így vagyok a szellemekkel is. Azért, mert nem látjuk őket, attól még körülvehetnek minket.

2014. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2014. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#4 Legközelebb lehet befosok? Hujuj akkó kék abbul szénbül!
2014. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ide nem elég a szén...
2014. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem léteznek szellemek.
2014. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Több normális élményem is volt, egyiknél sem paráztam, tehát egyik sem volt paranormális.
2014. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!