Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ma is léteznek Nephilimek?

Ma is léteznek Nephilimek?

Figyelt kérdés
A biblia szerint isten a nephilimek miatt küldte az özönvizet hogy az elpusztítsa őket.De mi van ha néhányuk túl élte?Mi van ha ma is járnak köztünk félig emberi félig angyali teremtmények.Ismerek pár embert akik hülyének vannak minősítve csak azért mert a viselkedésük eltér az átlagtól és némi különleges képességekkel is rendelkeznek.Pl meglátnak és megéreznek olyan dolgokat amiket az átlagemberek nem.Vannak akik kézrátétellel gyógyítanak.Akadnak olyanok is akiknek a beszéde teljesen megnyugtatóan hat az emberekre.Vannak akik azt állítják h hallják az angyalok beszélgetését.És ezeket az embereket a dili dokik pszichiátriai kezeltnek minősítik.Skizofréniával meg mániákus depresszióval fekszenek a különböző pszichiátriai osztályokon.Begyógyszerezik őket és ami a legfurcsább az az hogy a gyógyszerek csak le nyugtatják de meg nem gyógyítják ezeket a betegeket.Én nagyon kevés olyan skizofrénről meg személyiség zavarban szenvedő mániákusról tudok akik a xanax meg hasonló gyógyszerek használatával gyógyult meg.Sőt nagyon kevés olyan pszichés beteg van akik kigyógyult ebből a betegségből.Mi van akkor ha az ilyen betegnek titulált emberek nagy része nem is beteg és ezért nem hat rá a gyógyszer?Mi van ha ezeknél az embereknél azért alakultak ki ezek a személyiség zavarok,meg kényszerképzeletek,hallucinációk mert ők valójába NEPHILIMEK?Csak épp nem tudnak róla.Én ugyan nem vagyok pszichés beteg de már sokszor éreztem azt h többre vagyok hivatott annál amit teszek.Ezt főleg akkor érzem mikor érdekes,különleges emberekkel ismerkedek össze,olyanokkal akik valamilyen szinten eltérnek az átlagtól.A furább emberekkel egyből megtalálom a közös hangsúlyt míg az átlag emberekkel akik 100% san két lábbal állnak a földön nehezen tudok összebarátkozni.Tehát elképzelhető hogy ma is járnak köztünk Nephilimek csak ők lúzernek szellemileg retardáltnak vannak minősítve így kerüljük a társaságukat mert félünk tőlük vagy egyszerűen ciki a társaságukban mutatkozni.

2015. febr. 15. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Mi van, ha a Bibliát nem szó szerint kell értelmezni, és nem is léteztek nephilimek meg özönvíz sem?
2015. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kell szentelt víz?
2015. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Az özönvíz a világban elszaporodott bűn miatt volt.
2015. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amennyiben Isten -a tévhited szerint- a nephilimek elpusztítására küldte az özönvizet és a Biblia szerint Noé és családján kívül nem élte túl senki, akkor honnan kerültek elő?

Csak nem hazugsággal vádolod a Bibliát?

2015. febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem vádolom a bibliát mert rohadtul nem érdekelnek a vallások.Én csupán a fallen-letaszítva és az odaát c filmek miatt kérdezem mert abba volt szó a nephilimekről meg angyalokról és érdekel h van e valóság alapjuk.A biblia szerint az angyalok jóságosak de az említett filmekbe mégse tűnnek olyan jóságosnak mint ahogyan a biblia tünteti fel őket.Hiszen mind 2 filmbe háborúznak az angyalok.Sőt akár hány angyalos filmet néztem idáig abba mindbe háborúztak isten angyalai.
2015. febr. 17. 12:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekelnek a vallások és a Biblia, akkor ne foglalkozz a nephilimekkel sem. Szerintem ez így logikus. És ne higgy a filmeknek sem, ha van egy csepp eszed.


Másrészt a Bibliában is háborúznak egymás ellen az angyalok, mert a Sátán átállította maga mellé a harmadrészüket és az Isten mellett harcolók legyőzték őket, kiűzettek Isten mellől.


Harmadrészt a nephilimek semmi mást nem jelentenek, mint a világ hatalmasságait. Amikor az emberek már elszaporodtak a világban, eljött az az idő, amikor a hívők már nem tudtak annyira különváltan élni a nem hívőktől és elkezdtek keveredni egymással, ezáltal felhígultak, alig marad a világon valaki, aki meg tudta őrizni hitét. Isten csak nyolc embert talált méltónak arra, hogy továbbvigyék az emberiséget. Ha tovább várt volna, lehet hamarosan senki sem maradt volna, aki terjesztette volna az igazságot a Földön.


Egyébként élhettek nagyobb emberek a Földön kezdetben, mivel a mai ember csak satnya mása a régieknek, akik kezdetben Isten teremtésében tökéletesek voltak és 900 évig éltek.

Viszont a kánaánita óriásokra való hivatkozást mer nem kell annyira komolyan venni, mert ezt a zsidó felderítők mondták, akik megijedtek attól, hogy erre a földre a zsidók behatoljanak és a nép megfélemlítésére mondták, hogy olyan emberek élnek ott, akikhez képest sáskák vagyunk. Ez nyilvánvaló hazugság (de legalábbis túlzás) volt, meg is büntette Isten azt a nemzedéket érte, nem léphettek be az ígéret földjére, 40 évig kellett még vándorolniuk a pusztában.


Kb. ennyit kell a nephilimekről tudni.

2015. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
83%
Olvasd el a Végzet ereklyéi hat részét. És az elötrilógiát is (Pokoli szerkezetek) ott tetszeni fognak a Nephilimek. Még szerernél is olyan lenni mint ök. Cool könyv. Imádom és ajánlom. Lehet hogy csak mese és az is amit te leírtál de ha így van akkor legalább olvasás közben beleélheted magad.
2015. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
En meg ismerek par jo konyv abban vannak jo nephilimek is es szerintem egy nagyon jo konyvek a cime Csitt,csitt Becca Fitzpatrick az iroja.Negy reszbol all,megeri elolvasni.
2015. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, A Végzet Ereklyéit egyszerűen IMÁDOM. Bármit megadnék, hogy Árnyvadász (Nephilim) lehessek. Én komolyan hiszek a démonokban, és ha démonok vannak, biztos vannak valami olyan lények akik velük harcolnak. A Nephilimek. Szóval én hiszek bennük! :)
2016. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!