Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek elképzelhető,...

Szerintetek elképzelhető, hogy léteznek szellemek és egyéb természetfeletti lények? Esetleg van aki már "találkozott" ilyen lényekkel?

Figyelt kérdés

Én nem tudom eldönteni hogy higgyek bennük vagy ne, szellemet még nem láttam (szerencsére; összefostam volna magam XD) de nagyon foglalkoztat ez a téma, pl. az ufók, vámpírok létezését is el tudom képzelni..csak nem épp úgy mint ahogy a filmekben ábrázolják őket


várom a véleményeiteket és kérlek CSAK ÉRTELMES VÁLASZT ÍRJATOK ne ilyen érmelléki kuglófember meg egyéb hülyeségeket

megértéseteket köszönöm:)



2014. dec. 28. 20:34
1 2 3
 1/22 rebi xd ***** válasza:
100%
elképzelhetö én ma már találkoztam szellemel rá orditotam h menjen inen el mert ha nem hozá vágok valamit
2014. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
XDD kellemes találkozás lehetett
2014. dec. 28. 20:52
 3/22 rebi xd ***** válasza:
83%
nem iedtem meg mert a félelem táplálja őket állítolag én szét röhögtem rajta az agyamat xd
2014. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

ja..meg állítólag a démonok is mielőtt megszállnak valakit "kísértik" az embert, ezért nem szabad félni tőlük

én ha találkoznék egy szellemmel biztos megijednék, viszont néhány horrorfilmen a röhögőgörcs kerülget

2014. dec. 28. 21:04
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

Jól mondja az előttem levő válaszoló. Nem szabad félni tőlük, mert tényleg az táplálja őket. Kivételek persze vannak, de amelyik szellemet nem a félelem táplál az nem gonosz.

Léteznek természetesen, én is láttam már szellemet, nem egyet. Eggyel mertem leállni, és jóskártyán keresztül beszélgetni. :)

2014. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 rebi xd ***** válasza:
72%
nekem a horror az víg játék xd am nem kel félni tölük és nem is szabad
2014. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 rebi xd ***** válasza:
72%
5 válaszoló miröl beszéltél vele?
2014. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

21:05


Mégis hogyan nézett ki?

2014. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 rebi xd ***** válasza:
67%
egy árnyék volt nagyba telozók és ot termet egy árnyék elsőnek megietem de utána mondtam h menjen innen mert ha nem ak hozá vágok valamit azota követ akárhová megyek és beszélek vele h tünjön már el
2014. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

hát én nem állnék le beszélgetni egy szellemmel, kicsit beparáznék, egyébként hogy nézett ki?

régebben én nagyon paráztam a horror filmeken, még anno 13 évesen néztem a kört és teljesen beijedtem rajta aztán tesóm mondta hogy ha kimászik a tévéből majd visszarugdossa a kis csapzott hajút XD meg megnéztem a horrorra akadva összes részét és azóta csak röhögni tudok az ilyen filmeken..bár azért van egy-két elég para film amiken beparáztam

meg hát a legtöbb horror olyan irracionálisan mutatja be ezeket, hogy szerintem a szellemek is jót röhögnének rajta

2014. dec. 28. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!