Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek akkor léteznek...

Szerintetek akkor léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés

A szkeptikusok is leírhatják, hogy akkor milyenek is lehetnek: pl. élőhalottak vajon? allergiások az ezüstre?

Mi a véleményetek és hol találhatóak?



2015. márc. 10. 07:40
1 2 3 4 5
 1/48 Spilerke ***** válasza:
92%
Vámpírok nem léteznek!!!
2015. márc. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Miért vagy ilyen ideges? És honnan veszed?
2015. márc. 10. 07:43
 3/48 anonim ***** válasza:
igen, mindjárt rád ugrik egy hátulról (de én nem vagyok ideges, mint az első)
2015. márc. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
En ugy gondolom, hogy anno biztos volt ennek valosag alapja, oka kellett, hogy legyen annak, hogy hittek bennuk. De biztos nem ilyen Edward vampirok voltak :D szerintem lehet valosag alapja :)
2015. márc. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
52%
szerintem léteznek. mivel nappal nemigentudnak mozogni, ezért csak éjszaka járkálnak. szerintem nem élőholtak, hanem valamiféleképpen módosult emberek.
2015. márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:

Ilyen egész biztos van: [link]

Az emberek között meg energiavámpírok vannak! Ebben is biztos vagyok! A többit a fantáziádra bízom. De ha neten keresgélsz vannak olyan oldalak amelyek foglalkoznak a témával és megfelelő kis "közösségre" találhatsz

2015. márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
96%
Szkeptikusként leírnám hogy a vámpírok magas fekete bőrű emberek akik szivárványszínű pegazusokon ülnek, egyik kezükben a heti nyerő lottószelvényt tartják, másikban pedig egy koalabébit, aminek a vérét szívják. Ugyanis a közhiedelemmel ellentétben csak koalavért isznak. Ja és vasárnaponként láthatatlanok. Akkor látszólag a lottószelvény és a koalabébi csak lebeg a pegazus felett ami elég megdöbbentő látvány.
2015. márc. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
És a mi a helyzet Egyiptommal?
2015. márc. 10. 08:43
 9/48 anonim ***** válasza:
94%
A forradalmi hangulat után kicsit megcsappant ott a turizmus, ami az ország egyik fontos bevételi forrása, de most már egyre jobb a helyzet.
2015. márc. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Azt mondod, a vámpíroknak közük volt hozzá?
2015. márc. 10. 08:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!