Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Amit láttam szellem volt,...

Amit láttam szellem volt, vagy nem?

Figyelt kérdés

Még kiskoromban 4-5 éves lehettem láttam valamilyen szellemet és én úgy neveztem, hogy "almafejű csúnyabácsi"

Nem egyszer láttam mindig váratlanul jött de már nem igazán emlékszem mert nagyon régen volt. Arra emlékszem még,hogy senki se hitt nekem. Szerintetek én szellemet láttam, vagy mt?



2015. márc. 13. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a sógor volt.Ők általában váratlanul jönnek és nem szépek.De persze lehetett szellem is.Én is láttam gyerekkoromban szellemet és nevet is adtam neki, az alapján, amire hasonlított.
2015. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én az almafejű csúnyabácsit talán azért sdhattam neki névnek mert ilyen zöld piros volt a teste és a nyaka el volt mozdulva a helyéről, és a helyén volt egy alma. Tudom hülyén hangzik de én így láttam és kész ka és azt elfelejtettem mondani hogy kés is volt a kezébe és sokszor sírva os fakadtam mert annyira megijedtem tőle a szüleim meg nem értették hogy mibajom én csak magyaráztam és magyaráztam de egyszerűen nem vettek komolyan.
2015. márc. 13. 22:00
 3/15 A kérdező kommentje:
Am Bocsi telefonon vagyok és ezért írok ilyen hibásan :P
2015. márc. 13. 22:01
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Lehetséges.

Ex csajomnak is volt ilyen... Bonti.

2015. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Élénk fantáziád van.
2015. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És az ex barátnődnek milyen volt? Vagy titok? Ha nem akarod akkor nem kell elmonfani.
2015. márc. 13. 22:20
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Egyik reklámban volt egy narancsfejű ember, aki megőrült, mert a narancs feje miatt nem tudott enni vagy inni egyik finom termékből. Már csak valami ilyesmire emlékszem.

A sport szeletes reklámok tök jók voltak, meg a coca-cola.

2015. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De én igazból az "almafejű csúnyabácsi" val való találkozása után kezdtem el félni így dolgok-tól pl: A sötétségtől szóval kösz szépen almafej xD
2015. márc. 13. 22:46
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne beszélj gyümölcsöket, te körtefejű! Nem szellemet láttál, hanem egy gyümölcsembert pontosabban az almafejű gyümölcsembert, aki aszály idejében csúnyácska.
2015. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De az almafejűt azt még 5 évesen találtam ki, szóval egészen más nevet is adhattam volna neki pl: levágottfejű gyilkos xD de akkor még nem ismertem ilyen szavakat, az "almafejű csúnyabácsi"-ban pedig mind a két szót ismertem, gondolom ezért adhattam neki ezt a nevet, szóval nem az almafejen meg a csúnyabácsin van a lényeg hanem, hogy mit láthattam akkor és ott?!
2015. márc. 14. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!