Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A trollok felfalják a beavatot...

A trollok felfalják a beavatottakat?!

Figyelt kérdés

Felhívnám a kedves trolltársak illetve a jeles szkeptikus társak figyelmét hogy jelenleg az ezotéria kategóriában a legtöbb új kérdés trollkodás vagy egy erre tévedő hívő kérdése. Olyan mértékben elszaporodtunk hogy kedvenc beavatottjaink és ufóhívőink menekülőre fogták és az ezotéria részleg kezd ellaposodni. Jelenleg az erre tévedőket is elriasztjuk, a szaporodó troll kérdések pedig a tünetei az ezoterikusok hiányának, éhezünk.


Ezért mindenkit mértékletességre intenék, ki kell böjtölnünk ezt az átmeneti időszakot, amíg az ezoterikusok visszatérnek és akkor megint beléjük vájhatjuk acél kemény érveinkkel felvértezett fogainkat.


OFF

Mielőtt valaki felháborodna, a fenti szösszenet csak vicc a részemről, adódik a nevemből és az ezotéria kategória laposodásából. Szerintetek is ellaposodott vagy csak én érzem így?



2015. márc. 15. 12:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Igen Igen! Mi lett a régi jó 404-el meg a többiekkel? Csak nem elvitték őket az ufók?! Valószínűbb hogy elkergettük őket ! :( Mi szemetek!
2015. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Nekem tetszik :D

De megfontolom a bölcs hozzászólást.

Úszás után megnézem a Trollok harcát inkább a gépen.


Amilyen hirtelen jöttem, olyan hirtelen fogok eltűnni...

2015. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
;)
2015. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Jaj, már megint beljebb kellene húzni a derékszíjat? Valamit tenni kell az ezotéria hívő menekültek ellen. Nem is tudom talán egy virtuális ketrec itt tartaná őket, vagy egy elektromos póráz. Én a múltkor majdnemhogy befogtam egy egyedi példányt az ufohívők közül 404-nek hívták az ipsét, de kirágta magát a ketrecből, így csak hűlt helye maradt az áldozatnak xDDD
2015. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
58%

Senki nem lett felfalva, csak mára már kijárták a Világegyetemet, ahol summa cum laude végeztek, és most valószínűleg új helyen kamatoztatják a tudásukat.


Bizonyára van utánpótlás, de még csak most bontogatják a szárnyaikat, ami nem egyszerű, hiszen a rohamosan fejlődő világban folyamatosan emelkednek a követelmények.

2015. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
15%
Szerencsére vannak normális helyek, ahonnan bannolják a trollokat/szkeptikusokat.
2015. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Egyszóval a nem elmebetegeket? :D
2015. márc. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
Nem, hanem a seggarcokat, mint amilyen te is vagy például. :)
2015. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Bocs hogy én nem látom a harmadik szememmel a szürkék űrhajóját, nem mindenkit csap el az autó a fejénél fogva :D
2015. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
Tehát van harmadik szemed?
2015. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!