Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezhetnek jelek a halál után?

Létezhetnek jelek a halál után?

Figyelt kérdés
A nevelőapukám már 3 napja meghalt és nagyon nehézfeldolgozni a dolgot de viszont olyan paranormális dolgok vannak azóta hogy nem tudom felfogni hogy létezhet ilyen? Pl mikor meghalt meglátogatta a családot nekem olyan jelzést adott a telefonomon hogy 2 és fél órával elállítódott az idő ez mellett olyan dolgokat hagyott hogy anyu kereste az anyakönyvi kivonatát és sehol nem találta aztán megnézte a táskájában és ott volt rádásul az előző felesége anyakönyve is ott volt ilyen létezhet? Illetve olyan jelet is hagyott hogy alvatt vér volt egy dobozban vízzel és a halála azért volt mert az erei szétdurrantak tehát vérrel kapcsolatos dolog volt. Ezek létező dolgok lehetnek vagy csak az agyunk szüleményei?

2015. márc. 31. 00:35
1 2
 1/11 Ozmium42 ***** válasza:
61%

Az agyatok szüleményei, mert:


1. Nincs semmi a halál után

2. Ha képes ilyen elvont dolgokra, akkor képes lenne egyértelműbb dolgokra is, például óraátállítás helyett írhatna egy SMS-t.

2015. márc. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem pedig annyira valóságosnak tünnek a dolgok
2015. márc. 31. 00:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Részvétem...

Sokan beleőrülnek a szeretteik elvesztésébe.

Bár szerintem te csak jeleket keresel.

Miben hunyt el nevelőapukád? (ha szabad megkérdezni)

Anyu hogy fogadta? Főleg ez érdekelne...


Apud nem keservesen megsemmisült, ezt kell megérteni, ami nagyon fontos! Az élete az ő kincse és ti. Emlékeidben mindig veled lesz. Bármi is van halál után, ő a te boldogságodat szeretné, hogy élj...mint az ő büszkesége.

2015. márc. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Érszűkülete volt a lábában és a kórházban vérhígítót adtak neki és szétdurrantak a mellékerei, Anyu rosszul viseli de az egész családot megviseli és mindenkivel vannak ilyen furcsa dolgok azert furcsa nekem is
2015. márc. 31. 01:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Léteznek, velünk is történtek fura dolgok családban és munkahelyen is.
2015. márc. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Icus47 válasza:
48%

Őszinte részvétem.

Igen, szerintem van halál utáni élet. Nem csak Ti de valószínű apukád sem készült fel a távozására.

Segits magatoknak, és segits neki is.

Gyujts gyertyát, csendesed el, és kérdezd meg tőle, hogy akar e valamit üzenni. Ha igen ezt tegye úgy, hogy egyértelműen megértsd. Ha kapsz üzenetet azt teljesíteni kell. Tudatosítsd benne - lehet még nincs tisztába vele,hogy meghalt-Ő már nem ide tartozik de a szeretetek továbbra is kiséri az utját. Kérdezd meg tudsz e neki segíteni valamit abban, hogy békében távozzon és "élhesse a lélek az uj helyen az életét"

2015. márc. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem léteznek "jelek". Viszont az is igaz, hogy az agyunk képes mindenre valami magyarázatot találni , tehát képes arra is , hogy olyanban is "jeleket" lát ahol egyáltalán nincs semmiféle "égi jel".Ez az agy szüleménye.

Ez olyan mintha születésedtől fogva be lennél zárva egy szobába , tehát csak a szoba fogságát ismered.Viszont valaki mond olyat neked, hogy a szobán kívül van egy más fajta világ is .Könyvet is ad hogy olvassál erről a " másik világról".Aztán egy idő után el kezdesz hinni ebben a "más világban".Kapaszkodót keresel ,ha éppen nem jól mennek a dolgok a "szobádban".Néha "látsz" a szobádban valami "jelet" és az agyad megmagyarázza,hogy ez biztos valami jel a "másik világból".

Többnyire szerintem ez csak az agy szüleménye.

Viszont az"igazi , az egyértelmű jel" az valami olyan amikor nem az olvasottakra ,vagy a hallottakra (nem is feltétlenül a halottakra)hagyatkozol,hanem egyszerűen kilépsz a szobából, és a saját bőrödön megtapasztalod, hogy a szobádon kívül is létezik egy "másik világ".

Ekkor már nem teszel fel kérdést, hogy "vajon ez valami jel volt e? " Most már TUDOD ,hogy létezik " a szobádon"kívül egy "másik világ is". Ekkor már nem lesz fontos hogy bárkit meggyőzz arról amit tapasztaltál, nem lesz fontos ,hogy szkeptikusokkal vitatkozzál, hogy "bizonyítékokat" keressél, és mutassál fel.

2015. márc. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Nincsnek paranormális dolgok.

Akkor nem léteznének.

Minden normális mi megtörténhet világban s fizikával elmagyarázható... ahogy ez is.

Igen létezhet.

2015. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 te qrva sokat szívtál öcsi! xd
2015. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Létezhet, én több esetben is tapasztaltam ilyet.
2015. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!