Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemeket hallok, látok?...

Szellemeket hallok, látok? Nagyon félek .17/L

Figyelt kérdés
Meghalt apu tesója pár napja. A temetés előtti napon eszemben sem volt ez az egész. Kimentem fogatmosni a fürdőbe, és a semmiből eszembe jutott ez, mert úgy éreztem ott van velem. Aztán bementem anya szobájába, és mintha anya mellett feküdt volna . aztán este alig bírtam elaludni, egyedül nem is mertem volna. Szólam testvéremnek, hogy aludjon velem. Tegnap este is alig bírtam elaludni. Ma egyedül voltam itthon. Kimentem a konyhába,melegítetgem a konyhába vizet a mikróba,kivettem. Aztán elindultam be,és magától csipogott egyet a mikro. És csak akor szokott, ha benyomunk rajta egy gombotm vagy lejár, de akkor 3 at csipog. És akkor már nem ment, mikor csipogott magától.bejöttem. aztán kimentem,hogy bezárjam az ajtót, és éreztem,hogy van itt valaki. Bejöttem és már majdnem sírtam a félelemtől. Mikor a papám meghalt , őt is éreztem. De nem ennyire. Szerintetek megbolondultam? :(

2015. jan. 22. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem bolondultál meg. Kicsi labilis vagy, érzékenyebb az ingerekre. Nem szellemek voltak, nyugi.
2015. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Nincsenek szellemek nyugi,ez ilyenkor normalis.majd elmulik.en is mindenfelet lattam meg hallottam mikor papam meghalt,aztan mar semmit.
2015. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a félelem, a veszteség érzés hozza ezt ki.Sok ember átmegy ezen, aki elveszít ismerőst, hozzátartozót.A mikro miatt meg ne aggódj, a mienk gyakran csinál olyat, hogy soron kívül csipog, tehát akkor is, mikor nem kéne, de amúgy semmi baja...
2015. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Legoman ***** válasza:
64%
Nem kell még aggódnod. :) Ez még nem utal szellemre. Ha egy szellem van nálad, az nem a mikróhoz fog nyúlni elsőként. :D
2015. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
Ez csak a sokk hatása . Ez nem szellem nyugi . Akkor nem ìgy érezdnéd . De nincs kizárva az sem . De nyugodj meg ha nem fejezödik be magátol akkor szellem . aztán jöhetnek az egyéb opciok
2015. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%

Menj orvoshoz!

Nem tudtad feldolgozni, kész!

2015. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Elnézést az előttem szólóktól, maximálisan respektálom a véleményüket, de el kell mondanom, hogy vannak 'szellemek'. SZemélyes tapasztalataim vannak és neeem, neem vagyok dilis :-D Ha ismernétek, akkor tudnátok. A leggyakoribb tapasztalat a jelenlét érzése mellett az erős libabőrözés (neeem, az ablak zárva volt és nem voltam lázas :-) ). Nálam egy széket tett odébb és a hűtőről vert le dolgokat. Röviden? Kezdj el imádkozni és kérd Istent, hogy szabadítson meg a gyötrő szellemtől! Majd meglátod! Kérj tőle békességet! Egyelőre hagyd a pszichológust és ne hallgass ateistákra! Hogy tud valaki tanácsot adni valamiben, amiben nem is hisz? ;-D
2015. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

akar a franot bántani téged. Ugyan annyira rémül mint te. Elvégre vele történik mindez!

Beszélj hozzá!

Mondj el imát érte a saját szavaiddal! (ez szokott segíteni)

2015. jan. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kriszti8206 válasza:
Ki kell abranditsalak...barmit teszel nem fog elmulni...en gyerekkorom ota igy elek.Imadkoztam,szakkonyvek,parapsychologus... Mar mindent kiprobaltam...semmi sem segitett.Jobb ha megszokod..
2016. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kiskertlugas válasza:
100%

Kedves kérdező, ne hagyd magad megtéveszteni az előttem szólók által.


Keresd Istennél az igazságot, és nyugalmat találsz.


Jézus így szólt: "Ne nyugtalankodjék a ti szívetek: higyjetek Istenben, és higyjetek én bennem." János 14:1


El kell hinned, hogy nem léteznek szellemek.


A Biblia egyértelműen azt tanítja, hogy akik meghaltak, azok erről a földről eltűnnek. Majd Jézus második eljövetelekor, a feltámadás napján megdicsőült testben megjelennek. Jézus is ilyen testben járt a földön a feltámadása után. Ez a megdicsőült test sokban hasonlít a mai értelemben használt szellem fogalomra.


Biblia: Jób könyve 7,9-10

Ahogy a felhő eltűnik és elszáll, éppúgy, aki leszáll a sírba, onnan nem jön föl többé.

Nem tér vissza többé hajlékába, és lakóhelyén sem ismerik többé.


Szellemek tehát nincsenek. Majd amikor ahhoz hasonló lények mégis lesznek, akkor már te is egy leszel közülük. És megyünk térdet hajtani Jézus Krisztus előtt. Vajon milyen ítélet alá esel majd? Hiszed Istent az életedben? Beismered, hogy vannak bűneid (Isten szerinti bűnök)? Megbántad azokat? Tudod-e, vallod-e hogy Jézus Krisztus helyetted, a te bűneid helyett is szenvedett a kereszten?

Inkább ezeken a kérdéseken töprengjél, az örök életed múlhat rajta. Ha pedig megtérsz Jézus Krisztushoz, akkor nyugalmat, békét találsz.

2017. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!