Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ouija táblával idéztem szellem...

Ouija táblával idéztem szellemet, de megijedtem és nem köszöntem el. Van még rá esély, hogy elköszönjek, és visszaküldjem őt a saját világába?

Figyelt kérdés
Először idéztem szellemet, de kintről hangokat hallottam, ezért megijedtem és abbahagytam. Egyedül vagyok itthon, és félek, mert nem köszöntem el a szellemtől mielőtt abbahagytam volna az idézést. Egyértelmű jeleket kaptam, hogy van itt valaki, de nem tudom, hogy jó, vagy gonosz szellem-e. Segítsetek kérlek!

2015. ápr. 5. 01:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Van életbiztosításod?
2015. ápr. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ozmium42 ***** válasza:
56%
Segítek: szellemek nincsenek. Nem fizikai dolgok egyébként sem okozhatnának fizikai hangokat, szóval egy sima zajt hallottál, amit bármi okozhatott, csak szellemek nem.
2015. ápr. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Bírom az ilyeneket.Felelőtlen dolgokat csinálnak, amiről halvány lila gőzük sincs, mert micsoda jó buli, aztán amikor a legkisebb gebasz is van, már rögtön összefossák a gatyájukat, meg megy az "anyagyeresegíííííts"!
2015. ápr. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Én utálom ha nem köszönnek nekem. Meg azt is, ha nincs teli téve az üzenet mindenféle nyálas/csöpögős szöveggel. (bár fordítva is utálom).

Elköszönni elköszönhetsz(jogod van hozzá) de hogy ez a szellem nem megy el és el visz magával...

2015. ápr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Egyedül ne idézzzzz! Első számu szabály!!!


Amugy milyen jeleket adott??

Kivel akartál kapcsolatba lépni (vagycsak a kiváncsiság vezérelt)?

Szerintem folytatnod kellene (dene egyedül), mert ha tényleg van ott valaki, azt el kell küldeni, mert zaklatni fog (nem ugy hogy megver, vagy elakaszt, feltaszít stb...), éjjel nem hagy aludni, árnyakat, látsz, hangokat hallasz, nem tudod éjjel kipihenni magadat meg ilyenek.


Számithatsz arra, ha sikerül kapcsolatba lépni vele, hogy hazudni fog, nem mindent szabad el hinni neki. Démonok szoktak hazudni,"jo szellem"-nek mondják magukat igy akarnak becsapni.


Egyszerüen fogalmazva: igen, van rá esély, és jobban is teszed ha visszaküldöd. Ha tudod...

2015. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
szerintem küld el!
2015. ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Kezdjük ott ha nem komunikált volna veled Ouija táblán akkor gonosz lenne, így valószínűleg nem az.

De azért elég merész ötlet volt egyedül idézned, ráadásul védelem nélkül...

Őrülj neki hogy csak egy szellem jött át és nem más..

Lucifer ezt biztos tudja:D

2015. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

1:elég merész dolog egyedül idézni.

2:elvileg 1-2 személy jó szellemet idéz,3 személy gonoszat,és 4 vagy több ember brutális démont tud idézni(minél több ember,annál rosszabb és veszélyesebb)

3:szerintem jó szellemet idéztél.

4:ha ez az első idézésed,akkor legközelebb ne quija táblával próbálkozz,hanem először egyszerűbbel.pl.:Charlie,Charlie

Charlie leírása:

Egy sima lapot négy felé osztasz egy vonalzó segítségével majd a négy kockába beleírod, hogy yes vagy no (a lényeg hogy két yes nem lehet egymás alatt). Fogsz két ceruzát ami keresztezi egymást persze az általad megrajzolt vonalakon anélkül hogy a felül lévő ceruza bármely vége az asztalt érintené. Miután elszavaltad a Charlie Charlie are you here-t, és netalán a ceruza elmozdul valamelyik irányba ne ijedj meg hanem folytasd a játékot!!! A következő mondat is fontos mindig ezt kérdezd másodszorra: Can we play? (játszasz velünk??) És így tovább.... Innentől bármit kérdezhetsz ami érdekel! Persze csak akkor ha ˇCharlieˇ válaszolt.

2015. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Küldd el az anyja pics@jába.
2015. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát hogyha nem köszöntél el akkor jogod van visszaköszönni.Ha nem megy el említsd meg a száz emberöltőt!
2016. ápr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!