Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudtok mondani itt magyarorszá...

Tudtok mondani itt magyarországon olyan helyeket ahol paranormális dolgok történnek? Ha tudtok a balaton mellet azt megköszönném!

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszokat légyszi!!

2015. ápr. 15. 11:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
14%
magyarországi kegyhelyek
2015. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Szopórém lóember görényember ezekkel csak a kisgyerekeket ilyesztgetik akik nem fekszenek le időben. Á fanyűvő meg egy öregember aki faszobrász.
2015. ápr. 15. 17:18
 13/19 anonim ***** válasza:
akkor ott a boszorkány-sziget és a balatoni szörny azokra nincs magyarázat
2015. ápr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Balatoni szörny az hülyeség. Szerintem. A boszorkány sziget turista látnivalo.
2015. ápr. 15. 21:28
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeségeket kértél, hülyeségeket kaptál. Nem értem, mi a bajod. Mit vártál? Hivatalosan elismert szellemkastélyt?
2015. ápr. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Magyar Tudományos Akadémia.

A nagyszellemek találkozó-helye!

2015. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

véres ember !


nem tudom miért véres embernek nevezik nevezték el, hó fehér bőre van a balatoni zsiliprendszerben találtak rá épp petéket rakott, egy nem ember nem is állat valami mutáció valamiféle humanoid lehet.


ha elolvastad töröld a választ mert lenyomoznak.


[link]

2015. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
XD ember ez a kép az X-aktákból van. Láttam azt a részt :)
2015. ápr. 20. 15:49
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát Balaton környéki ha nem is de Salgótarjánban van valahol ég elhagyatott fogadó, vagy valami ilyesmi, a 2. Világháború idején ott szálltak meg a katonák pár éjszakára, és ugye ha súlyosan sérült is ment és ott halt meg... Hát nem kevés volt olyan. elég félelmetes paranormális jelenségeket figyeltek meg, mint amikor kocsival mentek és megállt az egyik ember hugyozni a barátai észrevették hogy halál sápadtan jött vissza a bokrokból,azt mondta hogy egy vörös szempár végig figyelte és suttogott is...
2015. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!