Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szeretnék többet megtudni a...

Szeretnék többet megtudni a szellemekről, démonokról. Írnátok vagy linkelnétek?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a szellemvilág és a démonok. Esetleg linkelnétek jó oldalakat vagy írmátok ilyeneket?

A válaszokat előre köszönöm!



2015. máj. 2. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lucifer most nincs itt földi halandó...

Bizonyíték is kell vagy elég a mese?

2015. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Minden információ jöhet.

*írnátok

2015. máj. 2. 11:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez nem kívánságműsor, hogy te kérsz, mi teljesítsük.Ez egy kérdezős oldal, ami annyibol áll, hogy te kérdezel, mi válaszolunk. Esetleg, ha leírnád (kérdeznéd), hogy pontosan mit szeretnél tudni, mire szeretnél választ kapni. Mert ugyebár linkeket, oldalakat te is tudsz keresni, mert ott a Google. Ez ugy jön ki, hogy helyetted keresünk ilyen oldalakat, te csak ülsz az ülepeden, majd csal el kell olvasnod. Bocsi az oltogatásért.


Amugy mit szeretnél tudni? Mi érdekel pontosabban ebben a témában? Tegyél fel egy konkrét kérdést, amire választ akarsz. Mégegyszer: ne haragudj, hogy egy kissé nyers vagyok, de a kérdésedből az derül ki, hogy bővítenéd tudásod a szellemvilág és a démonokkal kapcsolatban. Te magad is rákereshetsz. (Wikipedia - démon, Google). Helyetted nem fog senki keresgélni.

2015. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A Gúgli a te barátod is!

[link]

364.000 találat

[link]

299.000 találat.

Keress és döntsd el, melyik érdekel!

Azt olvassad el.

2015. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 Igazad van semmi baj, csak már én is rákerestem, de csak olyat találtam amit már tudok. És én arra gondoltam, hogy balami különösebb imformációt írnátok vagy limkelnétek. Nem volt egyértelmű a kérdésem.
2015. máj. 3. 00:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi a linkekért! - mivel már ismert neked a több, mint 600.000 oldalnyi szöveg!
2015. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2015. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szellem: te egy szellem vagy. Test, lélek, szellem hármasság


Van egy lélekruhád, ami az energia tested és hogy megnyilvánulhass van még egy sűrűbb tested. Csak a szellem örök. Halálod után a tested elhagyod a lélekruháddal együtt, de ez is csak addig van amíg reinkarnálódsz. Utána már mint csak szellem leszel.


Vannak akik haláluk után nem térnek vissza az asztrál világba, hanem "itt" maradnak velünk.


Démon: ők is angyalok, de ők a "bukott" angyalok. Azért vannak hogy a jó és a rossz kettősségét meg tud tapasztalni. Ők arra hivatottak, hogy félelembe és nyomorban tartsanak.


Csak ott vannak jelen, ahol van hely nekik. A sötétség csak a fény hiányában létezik.


Vannak olyan hülyék, akik idézgetik őket, aztán páran jönnek vissza sírni hogy most mit cisnáljon mert furcsa dolgok történnek velük. Hangokat hall, stb... és most hogyan szabaduljon meg tőle. A méghülyébbek vérszerződésig jutnak. Ilyenkor kér valami dolgot tőle, amit meg is kapsz. Pénzt, autót, szőke libát, 20cses férfit, de cserébe 100X -asn megszívod majd, mert a csicskása leszel.


Nah ők már nem írnak ide vissza, mert tudják itt nem lelnek segítségre.

2015. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8as vagyok.


2 celeb, ki szerződést írt alá velük minden bizonnyal Madonna és Nicki Minaj és a többi fogyatékos. Elég megnézni a fellépéseiket, klippeket.


https://www.youtube.com/watch?v=VZfxQlR6uoI

2015. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2015. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!